Kočka, která se zbláznila

Kočka, která se zbláznila https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2480/bmid_kocka-ktera-se-zblaznila-65a5605d2d9ca.png 4 43 8

Kočičí krimi série

Obyvatelé městečka Pickaxu s napětím očekávají otevření nového knihkupectví. Rozruch budí i chystané uvedení hry Oscara Wildea Jak je důležité míti filipa a především Alden Wade, nový přírůstek divadelního souboru, který má hrát hlavní roli.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Went Bananas , 2004

iška
16.07.2023 3 z 5

Možná byla chyba, že jsem pro první setkání s obyvateli Pickaxu zvolila 27. příběh. Když jsem přemýšlela, co o knize napsat, napadlo mne: nenápadná, slušně vychovaná - to se asi ale pro popis knihy moc nehodí. Bylo to prostě takové hodně uhlazené. Hodně o knihách a kočkách, jen velmi okrajově detektivní. Ale má žlutou obálku a to se pro letošní ČV počítá.

Jara.v
05.07.2023 5 z 5

Milý příběh, který prostě plyne bez zjevné vraždy a vyšetřování. Předchozí díl byl podobný. Koko a Yum Yum měli větší prostor a celkově povedené. Tyhle knihy miluju.

martiline
26.10.2019 5 z 5

Kočičí detektivky já prostě můžu. :-)

Nifredil
12.09.2019 4 z 5

Tohle už ani vlastně nebyla detektivka. Spíš je to takové milé vyprávění o Pikaxu a ta detektivní linka v příběhu se tam objeví až na konci. Nejlépe asi napsat, že je to příběh s detektivními prvky. Přesto je to fajn, užila jsem si to, bylo to milé a příjemné čtení.

Allena24
12.08.2018 4 z 5

Konečně jsem se seznámila s touto sérií. Knihu jsem si přinesla z knihovny. Náš kocourek Dártík si ji hned přivlastnil (měl na ní položené tlapky, určitě byla doma u hodně kočičích příznivců). Když jsem mu slíbila, že mu kousek přečtu, hrdě odešel a já si užila pohodového čtení.
Jedna citace: Myslel na filozofii své matky: "Když nevíš, co dělat se sebou, tak něco udělej pro někoho jiného."

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

Tiama
05.01.2015 5 z 5

Knížka se mi líbila, i když konec byl takový, no nekonec. Neurčitý, řekla bych, nejednoznačný. No ale Koko, ten v tom jasno měl...

Jíťa
30.11.-0001 3 z 5

Nic moc, docela nám to upadá.