Knížka o kočkách

Knížka o kočkách https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525328/bmid_knizka-o-kockach-653f4b7796c94.jpg 4 4 3

Kočky mají největší radost, když si s nimi někdo povídá. Do každého příběhu pořádně zatnou drápky a vydrží mňoukat celé hodiny. Nevěříte? Naštěstí známe někoho, kdo vás o tom přesvědčí.

MiLiška
včera 1 z 5

Souhlasím s Varjohukkou... Dnes jsme začaly číst a za mě už teď obrovské zklamání! V podstatě se dá říct, že nevím, co čtu... Od autora máme i Knížku o psech. Daruji do knihovny.

MiLiška
včera 1 z 5

Souhlasím s Varjohukkou... Dnes jsme začaly číst a za mě už teď obrovské zklamání! V podstatě se dá říct, že nevím, co čtu... Dočteme. Od autora máme i Knížku o psech. Věnuji do knihovny. A autorovi bych "doporučila", než napíše další knihu, aby si nějakou dětskou přečetl...

Varjohukka
07.02.2024

Zatím jsme teprve v půlce, tak konečné hodnocení nedávám, ale teda za mě hrozné zklamání. Prý čtení pro prvňáčky, ale teda použití některých složitých slov a divná skladba vět občas mate i mě, natož prvňačku. V příbězích se nějak ztrácím, jak kdyby najednou část něčeho chyběla. Dočteme do konce a asi pošleme dál.

kočky

Václav Bárta
česká, 1937
2022  83%Kozí válka
2007  53%Uspávanky
2022  74%Zvířátka ze zoo
2022  66%Knížka o psech
2006  80%O zpěvavém království

Kniha Knížka o kočkách je v