Knížka

Knížka https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77806/knizka-77806.jpg 5 142 44

Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku. Stačí jí zatřást, někde poklepat, jinde fouknout do barevných puntíků a začnou se dít překvapivé věci… Knížka přirozeně rozvíjí pozornost, orientaci na ploše, číselné představy a zrakové vnímání předškolních dětí, připravuje pro čtení a psaní, ale rozhýbá, potěší a rozesměje i dospělé. Knížku ve svých knihovnách ocení rodiče předškoláků, pedagogové předškolních zařízení a speciální pedagogové.... celý text

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Portál

Un Livre , 2010

bibi.r
04.03.2015 5 z 5

Tak tohle bylo vážně super :D. Četla jsem si to sama (ehm bez dítěte), ale myslím, že jsem si to užívala stejně jako oni :D.

Lodja
07.03.2014 4 z 5

Jediná chyba téhle knížky (tedy pardón, Knížky) je ten, že je tak teňoučká. Jinak můžu jen potvrdit, že děti velmi baví a že slouží jako výborný a kreativní dárek, který potěší a mezi stovkami panenek nebo hrajících a blikajících šíleností se bude vyjímat nádherně.

Yalka
13.07.2013 5 z 5

Úžasný kreativní (přitom jednoduchý) nápad. Knížku pravidelně kupuju jako dárek pro čerstvé absolventy 1. třídy. Zatím vždy měla úspěch :-)

Bloud.Well
17.01.2012 5 z 5

Pokud si chcete odpočinout od pokynů typu: zadejte PIN - potvrďte PIN a místo toho si mentálně zacvičit a ještě u toho mentálně vypadat, tak se taky stavte v knihovně/knihkupectví.
A jestli máte dítko, které by si potřebovalo procvičit pozornost, senzomotorickou koordinaci, číselné představy a to všechno hrou pak si knížku pořiďte domů.