Knížka

Knížka https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77806/knizka-77806.jpg 5 142 44

Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku. Stačí jí zatřást, někde poklepat, jinde fouknout do barevných puntíků a začnou se dít překvapivé věci… Knížka přirozeně rozvíjí pozornost, orientaci na ploše, číselné představy a zrakové vnímání předškolních dětí, připravuje pro čtení a psaní, ale rozhýbá, potěší a rozesměje i dospělé. Knížku ve svých knihovnách ocení rodiče předškoláků, pedagogové předškolních zařízení a speciální pedagogové.... celý text

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Portál

Un Livre , 2010

angloumene
17.02.2024 5 z 5

Přidávám se k řadě dalších pozitivních rezencí. Když spolu s dvouleťákem jdem číst knížku - nejčastěji to je právě 'ťuk-ťuk'.

Pivísek
31.03.2023 5 z 5

Dcery i já ji milujeme! :) Malá, přesto geniální...

barbora5337
03.10.2022 5 z 5

Slovo pedagožky - Výborná kniha. Naprosto jí žeru já i děti :-D
Procvičíte barvy, prostor, počty, vnímání. .... a spoustu dalšího
Nejlepší na trhu

Vesela_Veverka
29.09.2022

Nekupujte! Jestli máte malé dítě a chcete si zachovat zbytky zdravého rozumu, tak tohle fakt nepořizujte. Tuhle knížku naše dítko žere, takže čteme a klepeme a čteme a klepeme a pořád dokola. A přitom taková blbost...

Adrim
29.10.2021 5 z 5

Dokonalost sama :-D.

killy
03.09.2021 5 z 5

Hele tohle je prostě bomba :D Zatím pobavila mě, manžela, děti i každou návštěvu co k nám zavítá je to taková malá, hravá blbost co prostě chcete mít v knihovně... A nepřeskakovat!!! :D

wiix
30.03.2021 5 z 5

Táto útla knižočka, ktorá sa ešte aj nekreatívne (alebo práveže je to kreatívne) volá Knižka, je skrytý poklad o ktorom, milé maminy, asi neviete, či? Vhodná je podľa mňa už aj od 3 rokov ale najmä v predškolskom veku sa vám zíde, keď sa dietko učí farby, pravá-ľavá a sleduje zmeny. Je to tak zaujímavé, že aj mňa lákalo zvedavo otáčať strany, čo bude ďalej. Aby kniha bola už komplet dokonalá, chýba bodkám dotykovosť.

Daenerys.Tar
19.11.2020 5 z 5

Knížka s barevnými puntíky, které se rozmnožují, mění barvy, přesouvají se... Velmi originální a zábavné. Nemá to chybu. Pro děti tak od 2 let bych řekla.

Zdeniczka
11.06.2020 5 z 5

Skvělý počin. Spolu se svými dětmi (ale klidně i jen tak) se můžete vrátit do dětství a prostě dělat, co se po vás chce. Naklánět, třást, klepat, prostě hrát si. Hodně nás to s dětmi bavilo. :)

Vileminka12
26.04.2020 5 z 5

Tak tahle knížka mě moc bavila, protože se nejen četla, ale mohla jsem s ní třást, klepat nebo třeba naklánět. :)

Carmen13

21.12.2019 5 z 5

Jednoduchá, nádherná, zábavná.

Osice
18.11.2019 5 z 5

Tak knížku Knížku už máme mnohokrát poklepanou, pohlazenou, potřesenou, nakloněnou, narovnanou, pomačkanou, pofoukanou a také jsme jí museli samozřejmě zatleskat...

Skvělá! Dceru baví nejvíc foukání:-)

efka.saf
13.11.2019 5 z 5

Vynikající nápad! Dokonalý příklad toho, že v jednoduchosti je krása. Knížka je na první pohled jednoduchá, skoro nudná, puntík sem, puntík tam a text takřka žádný. A přitom je rafinovaná, inteligentní, hravá a děti neskutečně baví! Knížka je dokonalým důkazem, že jednoduchý nápad má milionovou hodnotu (díky bohu se dá sehnat za přijatelnější cenu).
Geniální a já dlouze a vytrvale tleskám! Doporučuji všem velkým, malým i nejmenším.

triatlet
23.10.2019 5 z 5

Mistrovsky provedený jednoduchý nápad.
(+_+)
Kdo si hraje, nezlobí. Klepání na obrazce nebo třesení knížkou přímo vybízí k hravosti.
O✖O➕O=☀
Už se třesu na další jednohubku, která neomrzí :-)
Vedlejší význam: antistresové odreagování.
*\0/*

Ylil
30.09.2019

Krásně knížka :)... Asi myšleno hlavně pro děti, ale rozhodně dokáže okouzlit i dospělé :))

Litocha
22.09.2019 5 z 5

Knížku jsem si přečetla nejdříve sama a byla jsem okouzlená. S napětím jsem čekala, co na ni řekne syn. A výsledek? Dnes jsme ji četli třikrát za sebou a oba jsme si to užívali. Opravdu povedený kousek.

beruzzka
20.09.2019 5 z 5

takovou knihu jsem jeste v ruce nemela. dceru bavi uz od roka a pul a da se tim zabavit na dlouhou cestu v metru apod. ted se diky ni uci zakladni barvy a za cas zvladne i vpravo a levo :-)

logopedka
11.07.2019 5 z 5

Mám určitou, možná naprosto mylnou, představu, že informace, které jsou chráněny heslem "heslo", nebudou až tak chytré. Oproti tomu knížka, kterou mám teď před sebou a která nese název Knížka, je jednoduše geniální.

Kdo by to byl řekl. Štíhlá knížka, ve které najdete nemnoho textu, pět základních barev, několik puntíků. Na první pohled bych řekla: "Nuda!" To by však byla chyba. Vééélká chyba.

Děti milují situace, ve kterých můžou něco ovládat, něco ovlivnit. A Knížka jim to umožňuje. Zároveň se však při ovládání puntíků učí barvy, počty, pravolevou orientaci, procvičují si rozumění.

Jak prosté, milý Watsone!

Knížku používám v práci (jsem logoped). A moc ráda. :-) Díky, pane Hervé Tullete!