Prázdniny s kouzelným deníkem

Prázdniny s kouzelným deníkem

Taky sníte o tom, že se vaše tajná přání splní? Jsem Lena a můžu druhým plnit spoustu snů. Ptáte se, jak je to možné? Mám kouzelný zápisník, do kterého prostě napíšu, co si přejí ostatní, a... stane se. Teď navíc začínají konečně prázdniny a čeká nás skvělé dobrodružství. Jen můj zápisník najednou nefunguje, tak jak ... celý text

Taky sníte o tom, že se vaše tajná přání splní?

Jsem Lena a můžu druhým plnit spoustu snů. Ptáte se, jak je to možné? Mám kouzelný zápisník, do kterého prostě napíšu, co si přejí ostatní, a... stane se. Teď navíc začínají konečně prázdniny a čeká nás skvělé dobrodružství. Jen můj zápisník najednou nefunguje, tak jak by měl. A to ho jen vzal Goethe, můj pes, na chvíli do tlamy. Jak se to mohlo stát? Chtěla bych splnit ještě tolik přání, a najednou nemůžu? S tím se rozhodně musí něco udělat! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172756/prazdniny-s-kouzelnym-denikem-172756.gif 3.65

Lenas urlaubsreifes Wunschbuch

Vydáno:, Fragment (ČR)

LenkaGrangerová

Když už jsem přečetla první díl, tak jsem přečetla i druhý. Zdál se mi lépe napsaný, než ten první.

kleria
26.10.2013

Druhý díl byl oproti první dílu, úplně jiný a možná se mi líbil trošku víc, rozhodně tuhle knížku ale nebudu číst znovu, ale jako oddechovka to bylo fájn :D.