Kniha hlavolamov

Kniha hlavolamov https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142998/kniha-hlavolamov-142998.jpg 5 21 3

Kniha je plná hádaniek, hier a hlavolamov a je určená nielen deťom a mládeži. To vyplýva aj z úvodu knihy, v ktorom je príbeh o mladom učiteľovi, ktorý nastúpil do školy a hovorí: Nemysli si, že som ťa zoznámil s týmito malými hádankami len pre chvíľkovú zábavu. Sú to prvé cviky rozsiahlej mozgovej gymnastiky, ktorú budeme pestovať... Rovnako aj čitateľ môže každú voľnú chvíľu venovať pestrej vzrušujúcej činnosti hádaniek, hlavolamov, logickým úlohám.... celý text

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Mladé letá

Kniha hlavolamů , 1983

Corso
06.05.2021 5 z 5

S touto knihou moze dieta zazit kopec zabavy. Dodnes ma traumatizuje spomienka na hadanky typu "Ten co byva v prvom dome, pije whisky, Fajciar Marlboriek nosi trenirky, Kto ovlada nemcinu, nebyva vedla zeleneho domu. Ake cigatery fajci maliar izieb???" :) Pre mladych plantaznikov 5 hviezd.

Littlewheat
12.01.2017 3 z 5

V dětství má oblíbená kniha. Spousta nápadů.
Jen mým dětem už to dnes tolik neříká jako mě

Ivan F
09.10.2013 5 z 5

Pre toho, kto si chce potrápiť mozgové bunky, aby zostali fit a myslenie v dobrej kondícii, je táto kniha ako stvorená. Plusom knihy je fakt, že sa v nej nedá podvádzať, kniha neobsahuje riešenia. :-) A že niektoré úlohy dokážu skutočne potrápiť, o tom sa netreba zmieňovať. Zábava prvotriedna, zmysluplnosť publikácie jedinečná, pocit po nájdení správneho riešenia neopakovateľný.