Matika a další pohromy

Matika a další pohromy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24963/matika-a-dalsi-pohromy-24963.jpg 4 117 7

Matika nemusí být zrovna nejoblíbenější předmět. Navíc s příchodem nového učitele hrozí Lissi propadnutí, a perfektní kouzlo, které má vyřešit všechny její trable, nefunguje tak, jak má. V nastalém zmatku se objevují další komplikace... Podaří se našim čarodějnicím zažehnat všechna hrozící nebezpečí?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Lehrer Verhexen? Kein Problem! , 2002

KajusaKil
28.03.2024 5 z 5

"Mám velký problém pane, jmenuje se Walter Wane". Jo, pořád to mám v hlavě - i po 15 letech, kdy jsem knihu četla. Tohle je jedna z nejlepších celé série.

Sandruš
01.04.2023 4 z 5

Četla jsem ji už jako dospívající holčina a letos jsem si ji přečetla znovu do ČV.
Oddechové čtení, které zaujme.

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
26.12.2022 4 z 5

Takže jsem si zase zhltla další příběh Tinky a Lissi. Na rozdíl od Lissi mě matika dost bavila. Už jsem do naší knihovny sehnala všechny díly série. Tak budu doporučovat mladším slečnám, ale přečtu i sama. A bude se mi hodit do ČV 2023.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Richelle
14.10.2017

Je to už dávno, co jsem čela. Musím říct, že i tou dobou byla mnohem lepší díla pro děti.

Addie
01.04.2011 1 z 5

Byť se s matematikou zcela identicky nekamarádím, knížka jako taková pro mě nabývá velmi přízemní hodnoty... Vím, že málokdo hodlá pro teenagery psát sofistikovaná díla, ale právě právě tyto výkaly mnohých autorů za účelem zaujmout vrstvy pubošů s pokleslými prioritami a názory na svět vyloženě przní význam slova LITERATURA...

Thomas Brezina
rakouská, 1963