Kluci a holky, když jsou spolu

Kluci a holky, když jsou spolu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19473/bmid_kluci-a-holky-kdyz-jsou-spolu-Pt2-19473.jpg 4 96 9

Sonda do jednoho manželského života (zjevně autobiografická), kde spolu žijí muž a žena a jejich děti: kluk a holka. On je známý spisovatel, kterému to zrovna moc nejde a má náročnou, věčně nespokojenou manželku.

Literatura světová Novely
Vydáno: , Argo

Boys and Girls Together , 1995

JancaMia
29.11.2019 5 z 5

o zivote manzelskych paru a take o tom ze je to vsude stejne ... ctive lehke ale nenecha hlubsi dojem ...

callowsick
06.11.2019 5 z 5

bavila mě

musska
03.12.2017 3 z 5

Tak tahle mi moc nesedla, chyběla mi tam poetika Tracyho Tagra nebo Lidské komedie. Četla se sice rychle, ale bezútěšnost situace a plkavé hovory mě ubíjely. Stejně tak nesympatičnost většiny postav...

poulet
23.11.2016 3 z 5

Nečetla se mi snadno,ale byla "o něčem."

Alma-Nacida
20.10.2016 4 z 5

Není to snadné, být spolu... ostatně ani být každý sám. Drsnější kniha a není to má nej od Saroyana, ale jeho stylu se nevymyká a kdyby nenapsal tolik jiných (a pro mě lepších) knih, dostala by 5 hvězd. :)

Merlinit
02.08.2015 3 z 5

Bezvýchodnost žití jednotlivých postav je až mrazivá a mráz se hodí v tropických hicech, ne dnes.

andyjak
06.12.2013 3 z 5

I když jsem si vlastně myslela, že se mi kniha vůbec nelíbila, opak je pravdou. Zůstala ve mně na hodně dlouho, protože ukazuje, jak to většinou (bohužel) funguje. A čte se až překvapivě rychle.

silhavaA
09.07.2013 4 z 5

I když by se někomu mohlo zdát, že knížka je o ničem, není to tak. Je to reálný pohled do manželství a manželských problémů. Knihu jsem zhltla za jediné odpoledne celou a velice mě uchvátila.

mariposka
14.06.2012 4 z 5

Jedna z mých oblíbených knížek, četla jsem ji několikrát. Pěkný pohled na to, jak je to všude stejné. Super knížečka na jedno odpoledne.