Klášter slasti

Klášter slasti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17786/klaster-slasti-17786.jpg 3 18 2

Sbírka povídek lechtivě erotických i plných brutálního sexu z pera nejznámějších českých autorů vás připraví o klidný spánek. Sličné démonky, svůdné androidky, nebezpečné upírky i nevinné dívky na vás čekají v příbězích plných napětí a nečekaných zvratů, v nichž můžete stejně snadno přijít o život i o panictví. Upozornění: pouze pro osoby starší 18ti let !!!... celý text

Badger
24.11.2022 3 z 5

Hrozně dlouho jsem si chtěl tohle přečíst a hrozně dlouho to sháněl, poté na to hrozně dlouho nepřišla volba.
Nakonec se dalo, avšak!
Největší mazec je fakt titulní povídka Klášter, ze začátku až horor potom pomalu peklíčko s takovou erotickou scénou, která se snad ani nedá zfilmovat-což je rozhodně škoda.
Líbily se mi i Zatuchlý plechovky a od autora jsem si na popud pořídil hned knihu. Jinak stojí za zmínku již asi jen Bílá klisna, která posouvá hranice erotiky jedno kam, je to kotel ne pro každého, ale dobře napsaný.

Dále poměrně nuda, která má i svůj vrchol, jenž ztvárnila Navigační fantazie, což je taková kokotina až jedinec žasne.

Každopádně u mě 3/15povídek fajn docela málo, ale dalo mi to Medka.

cziss
11.10.2022 3 z 5

Jako sbírka povídek zajímavé. Kvalita odpovídá našim luhům a hájům i době vzniku. Anotace moc neodpovídá, takové porno to opravdu není.

Část díla

všech 15 částí díla