Klamstvá

Klamstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26759/klamstva-26759.jpg 4 203 63

Viola a Viktor majú na prvý pohľad takmer ideálne manželstvo. Milujú jeden druhého, osemmesačnú dcérku Nikolku, svoju prácu. Viola je úspešná módna návrhárka a Viktor novinár, momentálne na materskej dovolenke. Sú zaujímavým párom pre priateľov aj známych, všetci ich obdivujú a závidia im. No zdá sa, že ich vzťah má predsa len vážne trhliny: trhliny v podobe Viktorových lží a klamstiev, ktoré časom náhodou vyjdú na povrch. Viola je šokovaná a nevie čo ďalej...... celý text

LeSk
27.04.2019 4 z 5

Poutavé čtení, kniha mě chytla hned od první stránky. Co mi však hodně vadilo a tím odebírám jednu hvězdičku, že hlavní postava neustále kouřila ... nebyla snad stránka, kdy by si "nezapálila", to mě fakt už vytáčelo. Ať si kouří, ale psát o tom v jedné knize minimálně 100x? Jinak jako vždy knihy od této autorky super super super, DOPORUČUJI.

JIVaJaH
05.04.2019 5 z 5

Další kniha s tajemstvím......knihy teto autorky mám moc ráda a opět nezklamala.

pingu1
05.03.2019 4 z 5

Pěkná sonda do života manželů, kteří mají každý své tajemství ... Četla se dobře, zkusím i další knížky :-)

Aleh
31.01.2019 4 z 5

Viola a Viktor tvoří manželský pár. Pro jejich okolí jsou párem, kterému mohou jenom závidět. Ale oba mají své kostlivce ve skříni, o kterých nemluví. Časem a pod tíhou nejrůznějších menších ši větších lží Viola přijde na Viktorovo tajemství. A jak dál, když ona sama není bez viny a něco skrývá? Manželská krize v podání známé autorky románů pro ženy.

niknikita
07.10.2018

zkusila jsem nevyzkoušenou autorku...bez nadšení knihu odkládám

Lenoulinka
24.09.2018 5 z 5

Rodinný příběh úspěšné návrhářky Violy a novináře Viktora. Po letech manželství vyplave Viktorovo tajemství a čekala jsem jsem s čím ho "trumfne" Viola a jak se s tím vším vypořádají. Tániny knížky jsou fajn a už se těším na další.

Heluše852
18.09.2018 5 z 5

Jako všechny knížky od Táni Vasilkové - hezké oddychové čtení

Květi62
31.03.2018 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Hlavní hrdinka, které jsem na začátku moc nerozuměla, byla na konci právě ta silná a rozhodná, její chování pochopitelné.

marli58
19.02.2018 3 z 5

Moc dobře se četla, měla zajímavý děj. Ale ten konec, kdy si neuměli vysvětlit vzájemné lži, byl docela krkolomný.

Coolniczka12
28.08.2017 3 z 5

Tuto autorku mám velice ráda a těšila jsem se na další knížku od ní. Bohužel mě příběh také nijak zvlášť neoslovil. Začátek mne docela bavil, ale ten konec nic moc. Za prvé bylo tak nějak jasné jak to dopadne a za druhé to bylo pořád to samé dokola (manžel ji opustil, vyklubal se z něj lhář, ale že ona má vlastně štěstí atd. atd.)
Jednání Violy se mi také moc nelíbilo. Nechápu, proč z toho dělala takovou tragédii když sama měla máslo na hlavě.

Pajina68
14.08.2017 3 z 5

Knihu jsem nějak nemohla dočíst. Ne že by mne nebavila, jen mne prostě úplně neoslovila.

knihovnička007
13.08.2017 3 z 5

Tuto autorku mám ráda, ale tahle kniha mne moc neoslovila. Půlku knihy jsem protrpěla, ale ta druhá už byla lepší. Vadilo mi, že se pořád opakuje v podstatě jedna věc stále dokola.
Líbilo se mi, jak to nakonec dopadlo, ale...
Na delší dobu asi poslední kniha této autorky...
Jiné knihy se mi líbily daleko více.

Lalina3
28.07.2017 5 z 5

Kniha se mně moc líbila. Bylo tu množství překvapivých zvratů, které postupně rozvíjely osobnosti hlavních postav. Konec byl šťastný, ale ne takový ten klasický, kdy potká nového úžasného muže. Dobrý konec může být přece i bez mužů! :D Doporučuji, jako každou knihu od autorky!

SPOILER!!

Moje sympatie si Viktor s Violou v půlce knížky vyměnili a celkově se oba změnili...Viktor k mému překvapení k horšímu, Viola taktéž k mému překvapení k lepšímu.

mariva
20.03.2017 4 z 5

Další zajímavý a trochu neobvyklý příběh ze života, čtivě napsáno, jako všechny knihy této autorky.

helča5
02.12.2016 4 z 5

Asi každý má nějakou 13.komnatu,kam pustí jen toho nejlepšího přítele a rčení,že každá lež vyplave na povrch,je pravdivé a pokud trvá dlouho,zasáhne všechny bez milosti.

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Krásné čtení.....mám knihy od autorky moc ráda

monte
04.08.2016 4 z 5

Čtivé, reálné, pohodové, nenáročné čtení

Alda85
22.04.2016 5 z 5

Opět přečteno jedním dechem. Tato autorka nikdy nezklame

Prateri
04.11.2015 4 z 5

Pro tu lehkost čtení mám knihy Keleové-Vasilkové ráda. Jak se mění charaktery postav, mění se i jejich jednání a mění to i jejich život, což je pochopitelné. I když fakt nevím, jestli se dá charakter běžně bez velkých otřesů změnit. Utajování pravdy Violou i Viktorem otřáslo, ale spíš vyplavaly na porch jejich skutečné charaktery. Knížka nezklamala.

starenapanena
06.10.2015 5 z 5

Román mi připomněl spisovatelku D.Steelovou,kterou mám ráda.(Asi to bude tím umrtím dítětem.)
Kniha je velmi čtivá, hezky napsaná.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky