Strážkyně majáku

Strážkyně majáku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42243/mid_strazkyne-majaku-65d891e62e659.jpg 4 131 131

Kiss River série

Hrdinkou romantického psychologického románu je mladá lékařka, která prožívá manželskou i profesionální krizi. Příběh lásky dvou mužů k jedné ženě.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , X-Egem

Keeper of the Light , 1992

Godžaver
14.01.2017 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knížek. Dlouho jsem ji sháněla, abych ji měla ve své knihovně, nakonec mi ji koupil manžel v antikvariátu. Divím se, že byla vydána jen jednou, a to už před 20 lety.

kneslova
09.05.2016 4 z 5

Velice čtivý román pro ženy, ale řekla bych, že těch otců, matek, dětí a zápletek s nimi bylo až mnoho.

precisa
06.03.2016 5 z 5

Čtivý román, od kterého jsem nedokázala odejít dokud jsem nedočetla.

Leniiis
13.12.2015 5 z 5

Opět krásný čtení, tato autorka prostě nikdy nezklame:-) už ted se těším až si v knihovně půjčím pokračování.

09.12.2014

Velice poutavé čtení.Cyril Pucholt

PetraBery
04.11.2014 4 z 5

Odpočinková knížka, na oddych ideální.

hrubik
07.10.2014 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla už strašně dávno a hned několikrát, protože je opravdu výborná. Určitě se k ní zase ráda někdy vrátím :-)

07.10.2014

Autorka má velmi působivé podání na jednotlivé hrdiny příběhu.

19.09.2014

Velmi napínavý román Strom odvahy svědčí o mimořádném nadaní paní spisovatalky Diany Chamberlainové.Díky.

12.09.2014

Diana Chamberlain a její romány jsou velmi čtivé a spisovatelka má velké nadání pro psychologické děje.

vakuloid
11.09.2014 4 z 5

Právě dočteno. Začátkem jsem se musela prokousávat, čekala jsem asi něco trošku jiného, nicméně potom už jsem se nemohla od knihy odtrhnout, takže ANO, líbila se mi!

Modrina
19.05.2014 5 z 5

Tahle knížka byla první, co jsem od téhle autorky četla. Od té doby po jejích knížkách pasu. :)

FlLys
05.05.2014 3 z 5

Kniha je velmi čtivá, to ano, ale čekala jsem psychologický román, drama, našla jsem jen červenou knihovnu, s předvídatelnou zápletkou k tomu. Nicméně mé zklamání je dáno, jen tím velkým očekáváním, jako odpočinková literatura ideální.

Ivet 3
25.03.2014

Prosím, poraďte, kde si knihu koupím??? Nemůžu ji nikde sehnat......

KattyV.
06.03.2014 4 z 5

Jé, to byl ale zajímavý příběh...fakt se mi to líbilo i styl, jakým autorka píše. Velice čtivé. Četla jsem i u oběda. :-)
Velice dramatické bylo celé to rozuzlení při prohlídce majáku v závěru knihy. (Ale já to tušila).
Ono opravdu není všechno zlato, co se třpytí, že?

Janoska
15.02.2014 4 z 5

Přečtena celá série o majáku Kiss River, četla bych klidně dál...nějak se mi po těch všech lidech bude stýskat:-)

amysa
31.12.2013 5 z 5

Knížka se mi líbila, moc hezký příběh, zkrátka mi sedla a četla jsem ji ve správný čas... Už jsem vyzkoušela i jiné knížky autorky a líbí se mi, jak píše, stojí za přečtení:-) Chystám se i na další knížky z této majákové série Kiss River:-)

hojchna
19.03.2013 5 z 5

Dobré počteníčko.. Láska jedné ženy ke dvoum mužům, kde se vcelku i dá očekávat, kterého si vybere :o) ale nudit se nebudete..

malen
29.08.2011 5 z 5

Tuto knihu jsem četla už před lety, ale když jsem ji teď objevila v knihovně, půjčila jsem si ji znovu. Opravdu pěkná.