Kéž by!

Kéž by! https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319907/bmid_kez-by-auW-319907.jpg 5 13 13

Při listování knížkou Nikoly Hoření kresby ožívají. A spolu s nimi sny, přání a tužby. Jak je to možné? Přemýšlejte. A nebo věřte skupince placatých trapslíků mezi stránkami. (zdroj: stránky nakladatelství )

katynka78
24.09.2021 5 z 5

U animovaných, v uvozovkách pouze ilustrovaných knih je mylný pocit, že na tom není co ke čtení. Obrázky dovedou vyjádřit kolikrát mnohem víc než tisíc slov a obrázky mohou daleko výstižněji vyjádřit to, co autor chce sdělit.
A tato kniha je toho důkazem - nejen provedením, které je naprosto fenomenální, úchvatné a dechberoucí, ale hlavně tím, že opravdu vyjadřuje ta naše tajná přání.
Jsem moc ráda, že jsem se k této knize díky kanálu na youtube Radsiknihu dostala.
Jinak bych o ní nevěděla a to bych přišla o úchvatný zážitek.

New-radus
25.04.2017 5 z 5

Skvost z knižních trhů na hradě Helfštýn z roku 2016. Kniha mě naprosto oslnila. Tak trochu "animovaná"... Myslím, že každý se v ní najde ;-)

aninkah
08.11.2016 5 z 5

Krásná kniha, která mě velmi překvapila. Provedením, nápadem, myšlenkou. Každý má svá přání, sny. Děti, dospělí, zvířata. Je už na nás, jak a jestli je zrealizujeme, nebo zůstanou skryty v našich hlavách (a na stránkách knih). Nehledejte v ní příliš textu- skoro tam není. O to více se ale můžete soustředit na vizuální stránku.

Nikola Hoření
česká, 1989