Kdo s námi manipuluje

Kdo s námi manipuluje https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51840/bmid_kdo-s-nami-manipuluje-Xe1-51840.png 2 5 2

Většinu z nás znepokojuje, že právě ti, kteří zapříčinili například devastaci přírody, rabování surovinových zdrojů, úpadek mezilidských vztahů, válečné napětí, světovládnou moc koncernů, bezzubost demokracie nebo eskalaci závažných nemocí, nám slibují rovněž brzkou nápravu těchto nebezpečných jevů. Kdo za těmito lstivými lidmi a institucemi stojí, jaké mají motivy, proč s námi manipulují a prozatím zcela beztrestně deformují naši individualitu, aby nás už konečně všechny dostali do jednoho pytle poslušné, výkonné a koupěchtivé masy? Společně s pozorným autorem nahlédneme pod prsty masmédiím, politikům, státním institucím, reklamním specialistům, farmakoncernům či organizátorům šoubyznysu. Pochopíme motivy jejich snažení, mazanost, cynismus a doslova ďábelskou schopnost vychýlit nás z přirozených životních cest, abychom pak pod jejich taktovkou nadšeně jásali v rolích šťastných loutek...... celý text

RH faktor
10.11.2016 2 z 5

Všechno je tam nakousnutý a všechno se dost opakuje. Nemůžu říct, že by kniha byla vyloženě špatná, nebo naopak dobrá, jestli je k něčemu dobrá, tak rozhodně k zamyšlení - a o to asi v konečném důsledku jde.

Danafantom
06.11.2012 3 z 5

Knížka dělá bu bu bu, ale neporadí, co s tím. Vlastě ona sama mi přišla poněkud manipulativní :-(

Kniha Kdo s námi manipuluje je v