Kdo je rychlejší? - Příběh o tom, jak se mít rád

Kdo je rychlejší? - Příběh o tom, jak se mít rád https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480914/bmid_kdo-je-rychlejsi-pribeh-o-tom-jak-s-TRR-480914.png 5 14 5

Dětská kniha vypráví příběh o sebedůvěře a lásce k sobě samému. Otevřete srdce vašich dětí pomocí knihy a ukažte jim, jak si nikdy nepřestávat věřit.

potesenicist
02.04.2024 5 z 5

Nejlepší z těch co jsme od autorky četly. Tato se mi líbila.

sheldon8410
17.01.2024

Nádherný! Půjčila jsem to dceři v knihovně, ale určitě to pořídím domů. Krásný příběh i ilustrace.

muchomurka
26.08.2022 4 z 5

Krásně zpracované téma o sebelásce a úctě. Úplně jsem to prožívala s vlčkem. Líbí se mi, že je to psané pro děti, jim blízkým jazykem, který z nich ale nedělá hlupáky. Plus dodatek pro rodiče donutí k zamyšlení, poradí. Za mě ano.

Starmoon
25.05.2022 5 z 5

Vizuálne, obsahovo i myšlienkovo krásna kniha. Pastva pre oči, potrava pre dušu. Ideálny darček pre deti, ale aj pre deti v dospelých. Kniha, ktorá hádže rukavicu nášmu perfekcionizmu a nezdravému porovnávaniu (sa). Jednoducho kniha, ktorú sa oplatí mať aj dať.

Blog_zrzky
06.03.2021

Nádherně zpracovaná kniha o emocích, která zabrnká na city především nám rodičům. Společné předčítání s dětmi může být velice přínosné, protože se dotýká těch nejcitlivějších témat. Silný příběh lehce přenositelný do lidské říše, běžné situace, úvahy k zamyšlení, magické ilustrace, to všechno dělá knihu naprosto výjimečnou.