Kdo by v létě myslel na Vánoce

Kdo by v létě myslel na Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355270/bmid_kdo-by-v-lete-myslel-na-vanoce-gnU-355270.jpg 5 8 3

Honzíkovi je jedenáct a kromě astmatu ho netrápí vůbec nic. Zajímá se o vlajky z celého světa a přeje si jen tři věci: pejska Zrzka, strávit léto u dědy na venkově a jednou se stát cestovatelem. Jenže s přáními se musí nakládat opatrně. Splnit se totiž může téměř všechno, zvlášť když se Honzík nedobrovolně ocitne v chorvatském hotelu, co vypadá jako pyramida. A v pyramidách se přece dějí neuvěřitelné věci! Pssst... o tom se nesmí mluvít! Cosi tady totiž podléhá přísnému utajení. A Honzík je rozhodnutý přijít všemu na kloub. Během tří týdnů však bude muset projít velkou zkouškou. Ale je vůbec možné za tak krátkou dobu zase začít věřit na zázraky?... celý text

kuky921
18.02.2018 4 z 5

Krásný příběh o dárkonosičích.

MartinaF
24.11.2017 4 z 5

Já si určitě v létě nikdy na Vánoce nevzpomenu. :-)

Příjemné čtení, taková jednohubka. Originální zápletka, která se mi líbila. Milá kniha, která mě potěšila.

misulef
06.11.2017 5 z 5

Krásná a milá knížka, která určitě potěší nejen cílovou skupinu. Originální a napínavý děj doprovází nádherné ilustrace a jako bonus se člověk se z knížky dozví, jak že se to vlastně slaví Vánoce v jiných koutech světa.