Každý jsme jiný - Kniha pro všechny kluky a holky, kteří mají sourozence s autismem https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222859/mid_kazdy-jsme-jiny-kniha-pro-vsechny-k-222859.jpg 4 8 2

Tato kniha dává odpovědi na spoustu otázek bratrů a sester mladých lidí s autismem. Kniha popisuje základní projevy autismu a je plná užitečných doporučení, která mohou přispět k celkově spokojenějšímu rodinnému životu. Autorka publikace Fiona Bleach řadu let pracuje jako arteterapeutka v Sibyl Elgar School v západním Londýně, jejímž zřizovatelem je Národní společnost pro autismus (The National Autistic Society). Dobře rozumí životu a způsobu práce s lidmi s poruchou autistického spektra. Její ilustrace činí knihu laskavou a srozumitelnou.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , APLA

Everybody Is Different: A Book for Young People Who Have Brothers or Sisters With Autism , 2011

Filipín
28.10.2019 5 z 5

Jako první seznámení pro sourozence nebo širší členy rodiny dobrá, jednoduchá, pochopitelná. Vtipné obrázky postav k uvolnění atmosféry. Oceňuji APLA za vydání.

allebra
21.04.2015 5 z 5

Velmi zajímavé seznámení s autismem i pro další členy rodiny, pro které je tato situace nová. Určitě stojí za přečtení!

autismus

Autorovy knížky

Fiona Bleach
anglická
2011  88%Každý jsme jiný - Kniha pro všechny kluky a holky, kteří mají sourozence s autismem

Kniha Každý jsme jiný - Kniha pro všechny kluky a holky, kteří mají sourozence s autismem je v