Ďáblova cesta

Ďáblova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514701/bmid_dablova-cesta-kGW-514701.png 4 1087 1087

Kate Marshallová série

< 4. díl

Neopatrnost při každodenním ranním plavání přivede Kate Marshallovou až do nemocnice, kde potká Jean Julingsovou. Ta jí vypráví srdcervoucí příběh, jak se před jedenácti lety během táboření na místě zvaném Ďáblova cesta ztratil její tříletý vnuk Charlie. Kate, ještě otřesená z toho, že se málem utopila, souhlasí, že se s Tristanem Harperem případu ujmou a pokusí se zjistit, co se tehdy mohlo stát. Když se Kateina a Tristanova detektivní agentura začne událostmi té osudné noci zabývat, zjistí, že Jean má problematickou minulost, a navíc jim neříká úplnou pravdu. Co se tehdy na Ďáblově cestě uprostřed vřesovišť a bažin stalo? Byl Charlie unesen? Nebo spadl do řeky, která mizí v Ďáblově rokli? Když Kate a Tristan zjistí, že sociální pracovnice, která se tehdy o Jean a její dceru Becky zajímala, byla nalezena brutálně zavražděná krátce poté, co Charlie zmizel, budou muset přehodnotit vše, co si do té doby o případu mysleli…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Devil's Way , 2023

LeSk
26.06.2023 3 z 5

Asi jedna z nejslabších knih od tohoto autora. Děj byl předvídatelný, vraha jsem snadno brzy odhalila a tím jsem se "okradla" o to nejlepší. Kniha se ale četla dobře, rychle, doporučuji k přečtení.

KatyM.
26.06.2023 5 z 5

R. Bryndza opět nezklamal, další díl Kate a Trisana tentokrát řeší zmizení malého chlapečka. Příběh má spád, napětí. Těším se na další díl.

Adinlea
25.06.2023 5 z 5

Vyborna kniha, ostatne jako vzdy od Roberta Brzyndzy :)
Dej super, napsano skvele. Ale subjektivne musim rict, ze mi Kate ani za ty ctyri knihy neprirostla k srdci
Kam zapletka smeruje jsem bohuzel odhadla pomerne rychle. Coz ale nic nemeni na tom, ze se jedna o velmi dobrou knihu :)

6Nikki6
24.06.2023 5 z 5

Skvělá! Zatím se mi líbila z celé série nejvíc

Zuzulinka
24.06.2023 5 z 5

Moc pěkné!!

Vlaďkaa4
22.06.2023 5 z 5

Také musím konstatovat, že jsem tušila jak to dopadne. Ale i tak to bylo přečteno jedním dechem.

Kamčučák
22.06.2023 3 z 5

Kniha obsahovala hodně dějových linek. Chvíli jsem se i ztrácela. Pan Bryndza má poslední dobou ty knihy jak na houpačce. Jednou je dobrá a jednou horší. Bohužel jako v tomhle případě. Ale kniha je čtivá, to zase jo.

Aligi
22.06.2023 5 z 5

Velmi čtivá kniha, přečteno během dvou dní. Konec jsem už tušila, ale i tak mě to bavilo.

krevetka79
21.06.2023 5 z 5

Další skvělé pokračování s Kate a Tristanem 8-)
Pozvolný rozjezd , hrůzný zvrat a nakonec detailní rozplétání celého případu.
Takhle série mě neskutečně baví a už se těším, jaký případ bude detektivní kancelář vyšetřovat příště.
Já si čtení každopádně užila od začátku do konce.

Didi15
19.06.2023 5 z 5

Docela předvídatelné , ale jak jinak ..prostě čtivé . Těším se na další díl nebo jinou knihu od autora.

Ivka14
19.06.2023 5 z 5

Jakmile jsem ji začala, věděla jsem, že knihu nebudu schopna odložit. Děj mě pohltil od první stránky a velmi rychle jsem byl úplně pohlcen tím, co se stalo mladému Charlie. Děj se vydává různými směry na když docházelo k rozuzlení děje, nemohla jsem přestat číst. Ty souvislosti v knize a jak ke všemu došli mě nechalo s otevřenou pusou.

Kniha se mi velmi líbila a těším se na další případy Kate a Tristiana.

Iveta701
18.06.2023 5 z 5

Naprosto úžasná knížka už se těším na dalsi

Ondra_P
18.06.2023 4 z 5

Ze série s Kate Marshallovou asi nejslabší a nejpředvídatelnější díl. I tak jsem byl spokojen.

Kyri
17.06.2023 4 z 5

Další kniha ze série. Všímám si, že zpočátku jsou Bryndzovy knihy trochu pomalejší, postupně se děj rozhýbe. Pěkné počtení. Uvěřitelný příběh, což oceňuji.

veruptackova
15.06.2023 3 z 5

Přiznávám, že mám ke knihám Roberta Bryndzy trochu zvláštní vztah. Před lety mě díky své sérii s Erikou Foster opět přivedl ke čtení, a proto si s chutí přečtu každou jeho další detektivku.

Jeho knihy jsou pro mě perfektní variantou čtení, u kterého prostě vypnu a relaxuju. Příběh není nijak složitý a asi většině čtenářů bude brzy jasné, o co ve čtvrtém případu Kate Marshall jde. Nicméně oplývá takovou čtivostí, kterou potřebuji po zvlášť náročném dni. Pokud to máte stejně, rozhodně po knihách Roberta Bryndzy sáhněte.

janina66
14.06.2023 5 z 5

Skvělý díl s Kate. Napínavé, velmi čtivé, plné tajemství 11let starého zmizení malého chlapce. Líbilo se mi postupné odhalování všech nitek, vedoucích k tomu: proč, jak a kdo?

annettka1098
13.06.2023 3 z 5

Ďablova cesta je velmi velmi čtivá kniha. Ovšem ani čtivost tentokrát nemohla vyrovnat pro mne ne úplně napínavý děj. Autor se snažil o temnou atmosféru, bohužel jsem se do ní nějak nedokázala dostat. Závěr knihy mi navíc přišel velmi uspěchaný. Vše se objasnilo a dávalo smysl, ale bylo jako kdyby autorovi došel počat stran. Jsem velký fanda Roberta Bryndzy a mám pro něj tak trochu slabost, protože jeho knihy mě k žánru detektivek přivedly. Ovšem jednalo se o serii s Erikou Foster, která u mě před Kate Mashallovou rozhodně vede.

astra3
11.06.2023 5 z 5

Napínavý a smutný příběh. Unést dítě je hrozné.

jana1874
10.06.2023 5 z 5

Moje třetí kniha od autora, první s Kate jako s vyšetřovatelkou.
Autor píše moc pěkně. Kniha má krátké kapitoly, které přímo pobízejí k dalšímu čtení.
Vraha a to co se přibližně stalo jsem tentokrát uhodla správně, což mi udělalo radost. Určitě si přečtu postupně všechny knihy, které od Bryndzy vyšly a ještě vyjdou. Moc pěkná detektivka

Crozz
08.06.2023 4 z 5

Na to, že příběh není úplně bůh ví jakej zázrak, tak čtivost je naprosto úžasná, skvělý cit pro literaturu má tento autor.