Smrtící geny

Smrtící geny https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5035/bmid_smrtici-geny-gKd-5035.jpg 4 33 2

Kate Branniganová série

Kate Branniganová má mizerný týden. V novinách vyšlo úmrtní oznámení jejího přítele, plány na chycení dvojice podvodníků dopadají prachbídně a neopunková skupina po ní chce, aby zjistila, kdo přelepuje jejich plakáty. Kate Branniganová se nemůže ani vyplakat na rameni své nejlepší kamarádky, protože Alexis má svoje vlastní problémy. Její přítelkyně je těhotná a když je zavražděna lékařka, která měla na starosti umělé oplodnění, potřebuje Alexis Katinu pomoc jako nikdy předtím. Kate se noří do neznámého světa lékařských experimentů i do odvrácené stránky podnikání v rockové hudbě a při zápasu za záchranu nejen svého živobytí, ale i holého života, musí čelit zradě a chladnokrevné chamtivosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Blue Genes , 1996

kolacky
27.03.2024 4 z 5

Mně se to docela líbilo. Trochu vtipné, trochu napínavé, trochu na hlavu, protože jsem nečetla předchozí díly a občas jsem plavala v narážkách. Ale Kate se mi zdála docela fajn.

rose
03.08.2013 3 z 5

Zajímavá problematika genetických manipulací a detektivní zápletka, ale styl vyprávění mi moc neseděl. Spousta košatých přirovnání a různých odboček, které chvíli baví, ale pak už spíš ruší. Nějak jsem se nemohla začíst a k pointě jsem se docela protrápila.