Krásná katastrofa

Krásná katastrofa
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151703/bmid_krasna-katastrofa-Z2C-151703.jpg 4 1608 1608

Katastrofa série

Ona nepije ani nenadává a ve skříni má spoustu seriózních svetříků. Abby věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox. Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Beautiful Disaster , 2011

Mukaa
31.10.2017 5 z 5

Nádherná kniha. Doporučuju všem, kteří mají rádi romány!

Kristy21
20.10.2017 5 z 5

Supr knížka! Chytlavý děj, super zápletka, komické scény.
Mě kniha velmi zaujala, tento žánr je můj oblíbený. Knih jsem četla dost, tahle patří mezi ty nejlepší! :) jsem zvědavá na další dva díly. 2. díl mám zrovna rozečtený a zatím je na stejné úrovni jako ten 1.
Doporučuji!

Tenebien
25.09.2017 1 z 5

Je to už dýl, co jsem to četla a jediné, co si pamatuju, byla strašlivá přezdívka hlavní hrdinky Pidgeon (jakože co je pěkného na holubovi? Si jako hlavní hrdina myslel, že by na to nějakou roštěnku nabalil?), a že se mi to strašně nelíbilo a nechápala jsem vysoké hodnocení na goodreads. (čteno v originále)

levap
15.09.2017

Ve zkratce,super počteníčko asponˇpro mne .

Niksalka
11.09.2017 5 z 5

Velmi čtivá a pohodová kniha. Každý má jiný styl a já osobně jsem ji již četla 2x a ráda si ji přečtu znovu.

Karin_Kim55
08.09.2017 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbila. Je jedna z mých prvních, když jsem začínala číst. Jednoduchá, rychlá a čtivá. Romantika spíše pro čtenáře začátečníky, není to nic složitého, ale rozhodně se k ní ještě někdy vrátím. ^^

Charmedka
13.08.2017 3 z 5

Kniha se čte dobře, o tom žádná. Stránky ubíhají a jste na konci, ale bože, kde tohle vzalo tak vysoké hodnocení a co na tom každý vidí? Vždyť je to naprosto průměrné a neoriginální.

Hlavním kamenem úrazu jsou ale pro mě samotné postavy. Až na Shepleyho byli ostatní na ránu. A Travis? To je kapitola sama pro sebe. Travis je normální majetnický psychopat, který by se měl jít léčit.

123.Iveetka
22.07.2017 1 z 5

Co tohle bylo za knihu a jak může mít tak vysoké hodnocení? Vždyť postava Travise Maddoxe je majetnická a přehnaně násilnická! To je jako dobře, že jí donutil se převlíct nebo že jí říká, že skončí v base, když se na ní ještě někdo podívá atd.? Furt jí byl za zadkem, já být Abby, tak bych s jeho přístupem nemohla už ani dýchat! Takoví kluci jsou dneska vyhledávaní? To jsem teda už asi stará. Nehledě na to, že děj se nechutně táhl a bylo to pořád to samé. Dočetla jsem to pouze, protože nerada nechávám knihy rozečtené. Jednu hvězdičku za zajímavý konec.

Romžiry
10.07.2017 2 z 5

Prvních pár stran vypadalo slibně, ale jak se příběh rozvíjel, pomalu ztrácel kouzlo a stávala se z něj tuctovka. Proč jsem ji dočetla do konce? Nerada odkládám nedočtenou knihu.

Suou
28.06.2017 3 z 5

Hotovo...
Kniha ma na začiatku fakt bavila, ALE ... bolo to ako keby tam sex riešil všetko.
Hlavná postava bola neznesiteľná, všetko jej vadilo a všetko malo rovnakú štruktúru
V siedmom nebi - Hádka - Útek ku kamoške - Nájdenie - SEX (fakt originálne) - A všetko dookola
Bočné postavy tam boli len aby tam nejaké boli, napr. tá jej spolubývajúca tam bola len na vyplnenie, jediné postavy ktorým sa dostalo miesta boli Ona, Travis a ako tak jej naj kamoška...
No ale 3 hviezdičky dám vďaka tomu, že ma to zaujalo a dalo by sa povedať, že ma zaujímal koniec.

vedana
27.06.2017 4 z 5

Romantika, zápletky, klasický román, příjemně oddechový. Pěkně čtivý.

Veronika33
22.06.2017 odpad!

Tak táto kniha bola fakt katastrofa. Čakala som jednoduchú oddychovku nad ktorou netreba dlho uvažovať. V tomto moje očakávania kniha splnila, ale spôsob spracovania resp. možno za to môže preklad, hrôza. Miestami som mala pocit, že som vynechala nejakú kapitolu, vôbec na seba plynule nenadväzovali, nechápala som náhle odchýlky v správaní postáv bez zjavného dôvodu. Fakt zle napísané.

lucie2952
09.06.2017 odpad!

Katastrofa to teda byla. Ale hrozná! Nedalo se to číst. Měla jsem strašný problém se do knihy začíst a přišlo mi jak kdyby to psala dvanáctiletá holka. V půlce knihy jsem to vzdala a knihu odložila. Škoda, dle popisu mohla být přesně můj typ. Bohužel, letí do koutu...

Red_Fox
27.05.2017 4 z 5

Recenze obsahuje spoilery!

Lehce nadprůměrná romanťárna.

První polovina moc dobře zpracovaná. Mezi Abby a Travisem vzrůstalo pouto a přestože bylo jasné, kam vše povede, napětí mezi nimi všemu dodávalo skvělou atmosféru.
Druhá polovina znatelně horší. Ocenila bych jinou vztahovou zápletku, než prachy a rváčství. Přišlo mi to celé takové umělé.

Část zpívajících studentů v jídelně byla strašná. Zpívající scény (obzvlášť tohoto typu) nemusím ani ve filmech, takže se vlastně není čemu divit.
Dále, co mi lezlo krkem, byla Abbyna "Holubička".

Jinak jde ale o dobrou odreagovačku na večer, když potřebujete vypnout hlavu. A spíše pro dívky (jak tomu i odpovídá věková kategorie hrdinů) - v románu pro ženy bych si přece jen představovala méně odfláklé sexuální scény.

ardeas
15.05.2017 4 z 5

Na to, že je to jedna z najvychválenejších kníh patriacich k new adult žánru, nemala som vysoké očakávania, lebo to bolo na jedno kopyto, ako všetky z tohto žánru. Smer akým sa dej vyvíjal, to bolo jasné už po prvých stranách,hm.. tak prečo tak vysoké hodnotenie? Lebo napriek jasnému záveru bola tá cesta veľmi dobre napísaná. Knihy hltám, doslova! V tomto prípade som si dala na čas za 2,5 dňa, doslova užila. Takže odporúčam :)

havrmoni
18.04.2017 2 z 5

No tak jsem dočetla. Nebylo to tak špatný,ale já to četla s nadhledem ženský,která má starší děti než jsou hrdinové tohoto příběhu. Spíš jsem s trochou nostalgie při čtení vzpomínala na mládí :). Travis se mi líbil i když jeho ,,agresivita" no,ale mám pocit,že ty jeho rvačky autorka zbytečně nafoukla a jak neteklo spousty krve,tak to pro ni bylo málo. Přezdívka holubička neb holoubek byla sympatická,méně už její nositelka. U ní se v přehánění autorka taky vyřádila i u té její kamarádky. Jejich reakce byly nepřiměřené dané situaci. Takhle bych se mohla rozepisovat hodně. Prostě mi přišlo,že spisovatelka chtěla nebo spíš nechtěla oddychový romantický příběh o lidech z vysoké a nacpala tam všechno. Násilí,krev,mafiány,gamblery,sexuální devianty a jiná ,,dramata".

kklepkaa
05.04.2017 1 z 5

Ze začátku to celkem ještě šlo, mělo to vtip. Pak to sklouzlo ke klasické červené knihovně plné patosu. Děkuji, nikdy více.

petra4080
31.03.2017 2 z 5

Netuším, jak může mít taková kniha hodnocení přes 80%. Celou dobu jsem čekala co se bude dít a dočetla až do konce. Příběh byl naprosto o ničem :-( Čtivost je ucházející, proto ty 2 hvězdy aspoň.

paprika75
03.03.2017 4 z 5

Vcelku čtivá záležitost, i když to občas trochu drhne. Dávám 4*. Těšila jsem se na další 2 díly, ale raději jsem je neměla číst. Druhý man-mind díl nepřinesl moc nového a moc mně nebavil. 2-3* Přečetla jsem i třetí díl do konce, protože nemám ráda neúplné servisy ... ale to byl fakt odpad.

elisa194
11.01.2017 4 z 5

Z knihy mám trochu rozporuplné dojmy. Na jednu stránku se mi líbila, byla jsem místy napnutá, na druhou stránku mi některé scény přišly už přetažené za vlasy. Každopádně se kniha dobře čte.