Karanténa: Rok v prdeli

Karanténa: Rok v prdeli https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488631/bmid_karantena-rok-v-prdeli-MT4-488631.jpg 4 1 1

Fantázia, použitá na nesprávnom mieste, spôsobí Borisovi viac škody ako osohu a na chvíľu ho pripravuje o ilúzie. Našťas¬tie, disponuje vierou. Vierou v seba, svoj šarm a talent. Je presvedčený, že stačí chcieť a životný reštart sa mu podarí. Má na to všetky predpoklady. Keď stretne Ali¬cu, jeho presvedčenie vygraduje až k istote. Ešte keby odtiahla korona, ktorá všetkým tak fatálne zasiahla do života.... celý text

recenzienika657
18.11.2023 4 z 5

karantenarokvprdeli @mariablsakova @nasevojsko

Séria Karanténa pokračuje. Rok v prdeli. Názov, ktorý pritiahne vašu pozornosť. Už len ten názov zaručí knihomolovi čitateľský zážitok.

Boris je stále namyslený, arogantný, ale akoby v karanténe trošku zmudrel. Nielezol mi tak na nervy a už nebola z neho neznesiteľná sviňa a čítanie som si užila o to viac. Zaujimavé nazerať do hlavy chlapovi, ktorý je autentický a nie akých by sme chceli mať. Skutočne Boris nie je princ na bielom koni.

Okrem pripomienky korony, zažijeme začínajuci vzťah a ako k nemu čerstvý 50tnik pristupuje.

Veľká spisovateľská hviezda dostane nafrak tiež svojským spôsobom, ale dôležité je ako sa k tomu postaví? Ja verím, že správne a teda som zvedavá na ďaľšie pokračovanie.

Páči sa mi ako autorka podchytila tému korony a musím ja osobne zo všetkým súhlasiť. Myslím, že pri sérii Korona budú 2 tábory a veľa osôb sa bojí vyjadriť názor či recenziu. Mne táto séria brnkla do nosa a sadla mi ako riť na šerbel. Aj v príbehu sú dva tábory, tak ako sa SR a svet rozdelil. Autorka pomedzi tému Korony používa Borisov "vtipný jazyk". Príbeh je vtipný a číta sa rýchlo a s ľahkosťou.

4/5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #spolupracasnikou #recenzienika

Mária Blšáková
slovenská, 1967