Kameny a jak jim rozumět - Úvod do léčení krystaly

Kameny a jak jim rozumět - Úvod do léčení krystaly https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372972/bmid_kameny-a-jak-jim-rozumet-uvod-do-le-RTN-372972.jpg 3 10 3

Kniha proslulé Cassandry Easonové zkoumá úžasné vlastnosti přisuzované jednotlivým kamenům a krystalům. Můžete ji využít jako velmi srozumitelnou příručku pro začátečníky. Už v úvodu vám poradí, kterými dvanácti kameny začít, a postupně přibližuje jejich využití v mnoha oblastech života – doma, na zahradě, na pracovišti, ale i pro lásku a pohodu.... celý text

ydnac
02.09.2021 3 z 5

Lehký úvod do světa krystalů :-)
Od malička jsem měla ráda různé kamínky, hlavně třpytivé :-) a tak mě zaujala i tato knížečka o kamenech a jejich léčivých účincích.
Zajímalo mě co použít na bolesti hlavy a který kámen by se hodil k mému znamení :-)
Tak to pravé pro mě je tyrkys a křišťál :-)
Dozvěděla jsem se zajímavé informace.
Nejsem člověk, který by věřil jen na to, že problém vyřeší kámen, ale v kombinaci se zdravou stravou a pohybem určitě neuškodí :-)

JadeyBristow
06.10.2019 3 z 5

Kniha vzhledově skvělá. Bohužel bych uvítala více ilustraci ke každému kamenu, aby si člověk mohl představit, jak daný kamen vypadá. Přes kameny jsem laik, ale vše jsem pochopila. Kniha je napsána dobře a určitě bych ji doporučila zacatecnikum. Na trhu se ale určitě najde lepší kniha s ilustracemi a výkladem.

J.books
28.09.2018 1 z 5

Za mě jedna z nejhorších knih na toto téma, spíše líbivá, nic moc do hloubky, povrchní, prostě tohle doma rozhodně do sbírky nepotřebujete

Cassandra Eason
britská, 1948