Všichni za jednoho

Všichni za jednoho https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460596/bmid_kamaradi-z-medoveho-lesa-vsichni-za-ZgZ-460596.jpg 5 9 4

Kamarádi z Medového lesa série

Čtyři statečná zvířátka, Makovička, Daňka, Chrochtík a Míša, nemůžou uvěřit svým vlastním očím: v Medovém lese se zničehonic objevilo koťátko, které se o sebe určitě nedokáže samo postarat. Ještě štěstí, že do lesní školky právě nastoupila velmi nevšední holčička, která kočičce bez zaváhání najde nový domov. Už znáte naše kamarády? •lišák Míša - Do všeho strká svůj zvědavý čumáček a dokáže v lese objevit ta nejlepší dobrodružství. A dobrý čuch má i na svoje kamarády – kamarádství a dobrá parta jsou pro něj totiž to nejdůležitější. •laňka Daňka - Je opatrná a zdrženlivá a neustále si s něčím dělá starosti. Ovšem nikdo není schopen vnímat pocity a nálady tak dobře jako ona. Proto jsou za její moudrá slova vždycky všichni vděční. •divoké prasátko Chrochtík - Je pěkně mazané a neustále hledá nějaká dobrodr užství – a jeho maminka hledá jeho. Chrochtík své kamarády dokáže rozesmát i přivést k úžasu. •mývalka Makovička - Ze všeho nejradši se o všechny stará, neúnavně pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská. Své jméno dostala podle vlčího máku a červenou kytičku taky ze všeho nejradši nosí ve vláskách.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Kazda

Die wilden Waldhelden – Alle zusammen keiner allein

marketa3815
29.06.2023 5 z 5

Celkem oblíbená série naší 8 leté dcery. Čte se jí dobře a připadá jí místy i humorná.

Nuttelka
06.01.2023 4 z 5

(Audiokniha)
Další povedené dobrodružství čtyř kamarádů z lesa :-) O "zábavu" se jim postará malé koťátko, které se v lese objeví.

ElikaS
29.10.2021 5 z 5

Jedná se o velmi milý příběh z prostředí lesní školky, kde zvířátka z Medového lesa sledují, co prožívají naši nejmenší ve školce za dobrodružství a dávají pozor, aby se jim nic zlého nestalo. Pohádka je určena těm nejmenším, kterým se bude jistě moc líbit a potěší i dospělé zdařilým zpracováním. Syn si zamiloval především Míšu a moc ho bavil způsob, jakým byl namluven Chrochtík. Jedná se o milou jednohubku pro školkové děti.

maminkoutek
09.02.2021 5 z 5

V pořadí již třetí dobrodružství party kamarádů z Medového lesa nás zavede za kočičkou, kterou někdo vyhodil do lesa a nechal ji napospas osudu. Naštěstí na ní narazí známá čtveřice lesních zvířátek, která se rozhodne ji zachránit. ☺️A využije k tomu i děti z lesní školky.

přátelství koťata

Andrea Schütze
německá, 1970
2020  89%Jak zahnat stesk
2020  89%Králíčci v ohrožení
2020  93%Všichni za jednoho
2021  96%Ty to zvládneš, Lukáši!
2021  93%Pojďte s námi hledat poklad!