Kabala peněz

Kabala peněz https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348464/bmid_kabala-penez-afP-348464.jpg 3 4 4

Jeden židovský aforismus nám říká, že člověk ukazuje svůj charakter třemi způsoby: svým talířem (tedy svou chutí k jídlu), svou kapsou (tedy svým vztahem k penězům) a svou zlostí. Zde se budeme zabývat "kapsou" a tím, do jaké míry se při zacházení s penězi odhalujeme. V kapse každého z nás se skrývají otázky přežití a jeho hranice - otázky vztahující se k výstřelkům, vlastnictví a nejistotě. Stejná tradice hovoří o tom, že: "Nejdelší cesta vede od srdce do kapsy." Nedostaneme se od srdce ke kapse, aniž bychom se podívali na život jako celek se všemi jeho významy. Tím, jaký vztah máme ke své kapse, odhalujeme, kdo jsme a kde stojíme na tom nezměrném trhu hodnot, kterému říkáme realita.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , True self

The Kabbalahh of Money

tomas-j5882
23.07.2019 3 z 5

Hodně teologie, ale také trochu moudrosti. Myslím, že mi to něco dalo a to se o většině knih říci nedá.

tomaaash
02.09.2017 3 z 5

Kniha předkládá zajímavé myšlenky, ale na mě byla asi až moc teologická a na hodně místech jsem autorovi spíš nerozuměl.

Nilton Bonder
americká