K lásce připraven

K lásce připraven https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91770/k-lasce-pripraven-91770.jpg 4 29 6

Doktor Plzák ve spolupráci se Zdenou Frýbovou napsali publikaci o první lásce a jak obvykle probíhá milostný život u mladých lidí až ke svatbě.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Naše vojsko

K lásce připraven , 1979

Jessica007
24.08.2021 5 z 5

Četla jsem, když jsem byla hodně mladá a líbila se mi.

georginaa
16.07.2020 3 z 5

Soužití párů je za celé roky pořád stejné. Tato kniha začíná první láskou a pokračuje jak úspěšně čelit různým překážkám ve vztazích. Četla jsem ji jako náctiletá, připravená vstoupit do vztahu. Sice Vám nenalinkuje život a striktně se držet pravidel z knihy, ale může to pomoci v různých otázkách a odpovědích.

hrdlickova_61
31.03.2019 5 z 5

Velká škoda, že tahle knížka už je spolu se svým dvojím pokračováním už dávno vyřazená z většiny knihoven. Očetla se, rozsalátovala, dala na odpis. Měla by pořád ještě co říci - je nadčasová a podle mého soudu velmi užitečná. Týká se pravidel férového soužití mezi partnery a uvedené tipy a rady se dají využít v životě obecně, třeba i ve vztahu k rodičům, na pracovišti, atd.

Nejvíc se mi při čtení líbilo, že je napsáno formou dialogu a že něco, na co bych se v té které části textu ráda sama zeptala, jsem pravidelně v dalším odstavci našla napsané a probrané. Oba autoři se vyznačovali i v jiných svých knihách svěžím a srozumitelným stylem, což právě v této "trilogii" vyniká a věřím, že ji mnoho mých vrstevníků četlo jedním dechem, stejně jako já.

minh0150
06.01.2019 4 z 5

Velmi humorně psaná příručka plná praktických rad ze života. Sice několik dekád stará, ale některé rady jsou univerzální.

dagmar5477
17.06.2017 5 z 5

Sice už dosti stará kniha, leč trefná.

Bren
25.12.2013 5 z 5

Vynikající knížka plně ověřená životem, doporučuju všem mladým i starým mužům.

partnerské vztahy

Autoři knihy