K domovu se nedívej, anděli

K domovu se nedívej, anděli https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99265/bmid_k-domovu-se-nedivej-andeli-boW-99265.jpg 3 34 7

Román o lásce, která se vzdoruje i násilí. Mají proti sobě překážky jako Romeo a Julie, ale stejně jako oni se hluboce milují. V každém okamžiku se zdá, že je okolní svět zahubí a zahubí i všechno, co mají rádi. Přesto se Kateřina a Robert nevzdávají a po mnoha obtížích a za velmi krutou cenu jejich láska prorazí začarovaný kruh zla.... celý text

Hakl54
28.10.2023 2 z 5

Takové celkově divné, hlavně mě vadila naivita celé rodiny.

Basilea
12.07.2022 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila. Napínavý příběh, připomenutí předlistopadové reality omezené svobody, dramatický závěr. Jediné, co mi vadilo, byla nevěrohodná mluva Kateřiny. Cizinec by dělal jiné chyby v gramatice.

JancaMia
28.05.2021 2 z 5

nelíbilo ... ztrácela jsem se a to na pět holek na krku a druhý díl trest nedám dopustit

medlovice
26.04.2019 2 z 5

Knížky Ivy Hercíkové jsem četla jako dospívající a v dětství a touto knížkou jsem si chtěla to kouzlo bezstarostného mládí připomenout. Jenomže číst tuto knihu je jako se setkat se spolužákem ze základky. Pamatuješ si jeho jméno, ale už si nemáte co říct. Tato kniha mě nebavila, smutný příběh, lámání českého jazyka , moc postav, žádná sympatická. Ani jsem ji nečetla celou, jen kostru.

Lenu04
24.03.2016 3 z 5

Příběh hodně zajímavý, akorát divně napsané - mění se úhly pohledu a chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla.

Simoneta
17.08.2014 3 z 5

moc dobře se mi tato kniha nečetla ale příběh je zajímavý,ale jak píšu: špatně se mi četla

WEIL
08.08.2011

Láska je mocná zbraň, když funguje, když ne, tak je to pohroma a divošství.

Iva Hercíková
česká, 1935 - 2007
1993  75%Pět holek na krku
2004  65%Tři v háji
1998  72%Hester aneb o čem ženy sní
1980  84%Nataša
1978  70%Andrsenka

Kniha K domovu se nedívej, anděli je v