Londýnská mise

Londýnská mise https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106014/bmid_justin-time-londynska-mise-106014.jpg 4 16 16

Justin Time série

< 5. díl

Nejlepší je vždycky začít na začátku… A to je v Justinově případě rok 2377. Právě tehdy totiž Avery a Annie, jeho rodiče, nastoupili na svou první cestu časem, z níž se už ale nikdy nevrátili. Co se ale tehdy stalo doopravdy? Justin se užuž blíží odpovědím na všechny své otázky, poslední dílky skládačky ale ještě na svá místa nezapadly! Dá Justinovi odpověď Londýn onoho roku, kdy jeho rodiče zmizeli? Na této výpravě směřující jen pár roků dozadu bude mít Justin příležitost setkat se konečně se svými rodiči a málem dokonce i sám se sebou! Pochopí ale, k čemu tehdy došlo? A hlavně: Podaří se tomu zabránit? Ne každý je tím, kým se zdá, a čas je nutno napravit, aby do sebe všechna kolečka zapadla… Co se stane s Portitií, Justinovou hlavní protivnici? A kde se celou dobu skrývali jeho rodiče?... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Mission London

Lioncz24
19.12.2020 4 z 5

Konečně celá série předčtena
Poslední kniha Justina dobrodružství s přítelkiní, kterou se seznámil už v první knize. Některé pasáže byli nudné a některé byli napínavý, tak proto jsem jednu hvězdičku odebral.
Čas je minulost i budoucnost
Na konci jsem byl trochu zmatený stejně jako Justin, ale když jsem to v hlavě srovnal tak ta velká skládanka dělá velký obrazec

Aniga
04.06.2016 5 z 5

Skvělé ukončení série Justina.
Moc se mi líbilo rozuzlení celé zápletky, jak to vlastně bylo s jeho rodiči a kde se po celou dobu nacházeli.
Myslím si, že p. Peter Schwindt odvedl moc dobrou práci na to, že to byly jeho první knihy, které napsal.
Příběh měl pěkně rozložen do všech pěti dílů, nebylo to "plácání bahna", jak v některých pokračováních bohužel bývá.
Takže nezbývá mi nic jiného než dát pět hvězdiček.

Percabethka
20.01.2016 5 z 5

Když jsem byla malá, tuhle sérii jsem milovala :*

Peter Schwindt
německá, 1964