Junácké hry v přírodě

Junácké hry v přírodě https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293613/bmid_junacke-hry-v-prirode-Fzc-293613.jpg 5 4 2

vvikingg
05.10.2022 5 z 5

Knihu máme pořád v knihovně a často si ji bere syn v létě na dovolenou,když jedou s kamarády a rodinami pod stan, v knize inspirace jak zabavit děti jsou aktuální i po 50 letech v době chytrých telefonů, internetu

Turlogh
04.12.2017 5 z 5

Jak již napovídá samotný název knihy, máme zde tu čest s povedenou příručkou her v přírodě od odborníka na slovo vzatého, skauta Zeta, Miloše Zapletala. Hodnotím ji jako jednu z nejpovedenějších příruček her, kterých Zet napsal celou řadu. Tato příručka zaujímá jedno z čestných míst v části mé knihovny, která obsahuje romány pro skauty a příručky pro tytéž. V době, kdy jsem mnoho let aktivně vedl skautský oddíl, jsem z ní čerpal mnohokráte a jelikož jsem jí s sebou často nosil ve svém batohu, doznala knížka značného opotřebení neboť je to brožurka. Ilustrace v knize jsou obzvláště vhodné a skvěle příručku doplňují. Každopádně ji doporučuji všem skautům, zálesákům, Tomíkům a dalším podobně nadšeným jedincům a kolektivům. Díky Zete! Všem nazdar!