Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari

Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62685/julianova-cesta-aneb-putovani-s-mnichem-ktery-prodal-sve-ferrari-62685.jpg 4 103 13

V nové knížce autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení,kterou sám prošel během svého pobytu v Indii u skupiny himalájských mnichů. JULIÁNOVA CESTA přináší odpovědi na životně důležité otázky, které si klade každý z nás, kdo je ochoten vykročit na cestu sebepoznání a naplnění svého osudu.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Rybka Publishers

Discover Your Destiny with The Monk Who Sold His Ferrari: The 7 Stages of Self-Awakening , 2004

Instantniadam
11.08.2023 4 z 5

První kniha kterou jsem od autora četl. Zpočátku jsem byl trochu skeptický, že možná bude až moc ezo.. Nebyla. Překvapilo mě, jak je čtivá a má v sobě spoustu inspirativních myšlenek. Nenutí člověka hned všeho nechat a odstěhovat se do hor. Naopak ukazuje možné cesty, jak se nad věcmi zamyslet jinak. Jen se mi tolik nepodařilo napojit na hlavní postavu a vnímal jsem spíše jednotlivé myšlenky.

ctenarka881
05.01.2021 5 z 5

Se strasnou chuti jsem si precetla prvni dil a pomohl mi si mnohe uvedomit. V druhem dilu davam take plny pocet hvezdicek!:-)

VěraČamková
28.05.2020 2 z 5

Asi jsem nečetla ve správný okamžik, kniha mě moc nebavila ani neinspirovala. Třeba někdy příště

Ivanule
29.02.2020 5 z 5

Velice inspirativně napsaná kniha o smyslu života,jen popravdě po dočtení ji musím zpracovat vnitřně,protože tam byla spousta myšlenek,rozhodně si ještě od autora něco přečtu,mám ráda a vyhledávám tuto duchovní literaturu i skrz dnešní svět,který je uspěchaný a je potřeba se trochu zastavit a zamyslet se nad způsobem života,který vedeme a jestli jsme vůbec šťastní...

Gabba99
19.06.2018 4 z 5

Inspirativní kniha, četla jsem již více knih na podobné téma, ale i tak jsem zde našla pár pro mě nových myšlenek, které je jen třeba zavést do praxe..Příběh se četl s lehkostí ..

mariva
13.02.2018 3 z 5

Kniha se hodně podobá Mnichovi, jen v tomto případě dialog netrvá jednu noc, ale postupně se rozvíjí v delším časovém období. To umožnilo víc ukázat změny, kterými "žák" prochází, i konkrétní kroky v jeho učení. Ale i tak mi připadalo, že jde jen o spoustu už mnohokrát opakovaných myšlenek, nad kterými se sice stojí za to zamyslet, ale často nevyjadřují nic konkrétního. Nebo možná si je jen já nedokážu správně vyložit a mám před sebou ještě spoustu práce.

kristyna4614
01.12.2017 5 z 5

Nádherný příběh, tento spisovatel nikdy nezklamal. Krásné myšlenky, které mě opravdu zasáhly. Určitě přečtu všechny knihy. Doporučuju všem ❤️

DanyGlover
11.09.2017 5 z 5

Kniha, která dokáže ovlivnit myšlení a změnit postoj k životu. Je skvělá.

vltavínka
19.01.2017 2 z 5

Pro mne byla asi trochu zklamáním. Byla odložena v půlce, snad se k ní ještě vrátím.

bakjo95
12.09.2016 4 z 5

Další kniha, na kterou jsem se vrhl bezprostředně po Mnichovi, který prodal své Ferrari. Zklamaný jsem nebyl, ale v určitých situacích se životní lekce opakovali z 1. dílu (např. ranní vstávání), ale jak sám Julián několikrát opakoval: Opakování je matka moudrosti. Příběh je v podstatě stejný, akorát vyměnil herce. Doporučuji - 80%

PS: Na Mnicha to nemá!

Pawlisman
04.09.2014 4 z 5

Již trošku obyčejný a na jedno brdo Sharma, přesto je skvělá kombinace příběhu a životních moudrostí. Každopádně lze jedině doporučit, ačkoliv Mudrc, surfař a byznysmenka jsou lepší.

James
07.07.2014 5 z 5

Velice inspirující knížka, která stojí za přečtení. Až si ji přečte slečna, co si ji dnes kupovala u Barviče v Brně na Masarykově, ať se mi ozve, jak se jí líbila. Nakonec jsem si vybral Čtyři dohody :-)

jasnenka
27.12.2012 5 z 5

Tohoto autora miluju, nedám na něj dopustit. Opět mě nezklamal.

Robin S. Sharma
kanadská, 1965
2003  73%Mnich, který prodal své ferrari
2012  87%Kdo bude plakat, až tady nebudeš?
2011  80%Mudrc, surfař a byznysmenka
2010  83%Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své ferrari