Jsem

Jsem https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62433/mid_jsem-25E-62433.jpg 5 128 30

Jsem série

Kniha poodhaluje tajemství života a smrti a ukazuje cestu všem, co váhají, tápou a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Jsou zde shrnuty duchovní poznatky a výsledky práce s mnoha lidmi, jejichž jména nejsou uvedena. Tyto poznatky však stojí na podkladě přesných terapeutických údajů.

jupiterka999
13.05.2017

Tato kniha mi kdysi otevřela oči a přivedla mě na duchovní cestu. Je to už drahně let a duchovní zkouška opravdu trvala 7 let. Jsou to drsné zkoušky, ale vyplatí se. Křeše se v člověku to dobré. Takže doporučuji.
Pak po přečtení obou knih jsem navštěvovala přednášky paní Foučkové a nechala si podepsat od ní knihu. Říkala jsem jí, co se mi tehdy stalo, když jsem nastoupila duchovní cestu - ona řekla ano tak to má být a kolem nás byla světelná záře.
Ano všechny věci se dějí pro něco a i já dnes mohu poradit ve věcech mezi nebem a zemí. Tak to prostě je.
Čili kdo chce duchovně růst je to první kniha, kterou by si měl přečíst.

lea735
17.07.2016 5 z 5

Pro čtení této knihy, musíte věřit , že život smrtí nekončí.....hodně pomůže , když na druhý břeh odejde někdo , kdo je Vašemu srdci i mysli velmi blízký Naděje, že se setkáte , naděje že to bude lepší než v tom minulém životě...Naděje, nikdy neumírá

Tengrinor
10.01.2016 4 z 5

Je to dobrá kniha, kterou lze doporučit každému, kdo hledá odpovědi a má otevřenou mysl pro tematiku převtělování. Stejně tak je ale bohužel ovlivněna některými autorčinými názory, se kterými se nemohu ztotožnit. Člověka až příliš vede k tomu, že je v pořádku, když v životě trpí. Bylo by lepší, kdyby si autorka nechala svá náboženská přesvědčení pro sebe, ptže v této knize je velmi nevýrazný předěl mezi tím, co ví ze své zkušenosti a tím, co si jenom domýšlí. A pouhé domněnky vypadají vedle faktických poznatků jako dogmata.
Celkově ale hodnotím kladně a kniha má nepřehlédnutelný přínos. Takže pokud váháte nad koupí, směle do toho. Jen si potom přečtěte na odlehčení něco utrpeníprostého. ;)

Slanka
24.09.2014 5 z 5

Jednoduše je tato kniha něco jako stavební kámen pro duchovní "pochopení" vyšších souvislostí ♥
Měl by si ji přečíst každý, hned jak se naučí číst.
Úžasná...

Malinali
15.08.2014 2 z 5

Mno musím říct, že autorka je věřící - tedy aspoň to na mě tak působí z té knihy. Nechci nikoho urážet, ale paní je starší a tak má také starší názory (jako proti potratům, sexu v těhotenství apod. - představte si, že Vás někdo znásilní a Vy otěhotníte, tak jako podle té knihy dobře Vám tak, protože je to karma a nechoďte na potrat, nebo si uděláte další blbou karmu), asi bych nechtěla mít dítě od chlapa, který je násilnický, i kdybych riskovala, že už nebudu moci mít nikdy jiné děti.. Kniha je možná poučná, byla mi doporučena, abych zkusila pochopit pár věcí tady na zemi.. věřím v posmrtný život, ale nevěřím v tak silné věci jako píše spisovatelka, o karmě, o tom že jsem někomu ublížila a proto si to tady vyžírám teď taky.. fakt ne.. navíc věřím v tom, že to není jenom o lidech, ale že v dalším životě můžu být klidně pes :o) a nebo taky moucha.. Paní hlavně neustále připomíná jak ona je výborná v terapiích a jak to nemá nikdo zkoušet. Přijde mi to spíš jako kniha kde je rozbor její práce, bohužel nic mi to nedalo, ale každý máme svůj názor na život :o)

ideaface
13.01.2014 5 z 5

Tato kniha kterou jsem si nejdříve přečetl já a pak i moje babička mi velmi pomohla při loučení když umírala, pro mne to byla velmi úžasná a neobyčejná žena a slíbili jsme si že se někdy někde určitě ještě potkáme.

venda.p
15.11.2013 5 z 5

Dobrý den, jsem tu poprvé a obě knihy od p.Foučkové jsou úžasné, mám je již pár let. Jsou mi pokladem!

rfa
14.07.2013 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha k pochopení karmy ( příčin a následků ). Mohu jen DOPORUČIT !!!

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Pro mě naprosto úžasná kniha,která mi dalo odpovědi na spoustu otázek!Všem doporučuji!!!!

vesirena
24.02.2012 5 z 5

tato kniha je začátkem dvojdílného díla paní Marty...seznamuje pomalu s terapií, s příčinami karmických problémů a nemocí a pomalu uvádí do fenoménu zážitky z minulého života...pro začátečníky bych řekla, že je to velice dobrá kniha...vše je popsáno s láskou a hlubokým porozuměním pro lidské chybování.