Jízda mrtvých

Jízda mrtvých

Nový příběh z temného a nelítostného světa Warhammeru, v němž není nic než nikdy nekončící válka s temnými silami Chaosu. Dva císařští vojáci prodělali svůj válečný křest na tažení proti divokým seveřanským kmenům. Když pak nastane zima, srhne se poslední rozhodná bitva v jejíž vřavě je okolnosti rozdělí tak, že se n... celý text

Dva císařští vojáci prodělali svůj válečný křest na tažení proti divokým seveřanským kmenům. Když pak nastane zima, srhne se poslední rozhodná bitva v jejíž vřavě je okolnosti rozdělí tak, že se náhle ocitnou každý na opačné straně bojiště. Tak mocná je síla temné a strašné země, že dokáže udělat nepřátele na život a na smrt i z nejlepších přátel a vrhnut je proti sobě v poslední smrtícím boji v nichž se osud jejich duší spečetí. Nový příběh z temného a nelítostného světa Warhammeru, v nemž není nic než nikdy nekončící válka s temnými silami Chaosu. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/65_/6592/jizda-mrtvych-e7W-6592.jpg 4.443

Riders of the Dead (2003)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris

Misan1993
18.03.2015

Moje první knížka ze světa Warhammeru a velice příjemné potěšení, četlo se to pěkně, ale k dokonalosti tam něco malinko chybělo. Jinak litrů krve bylo v knize prolitých nemálo :) Tudíž slabším povahám doporučím spíše něco z jiného soudku.

Mikko
05.03.2014

Knížka na jedno odpoledne. Proč? Protože je vynikající! Opravdu jedna z nejlepších knih ze série Warhammer. Tohle si musíte přečíst. Brilantní námět. Brilantní Abnett. Brilantní kniha. Gerlach a Karl vemou za srdce..

Boryvan
19.10.2013

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem četl ze světa Warhammeru.

OldaB
07.05.2013

Bavil jsem se a celkem by mě zajímalo, čím se autor inspiroval. Konečné zúčtování mezi dvěma rivaly je nevyhnutelné.

Dan Abnett

Dan Abnett