Jirka a neprolomitelná šifra

Jirka a neprolomitelná šifra https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259847/bmid_jirka-a-neprolomitelna-sifra-frv-259847.jpg 5 44 7

Začínají se dít velice podivné věci: banky rozdávají peníze, obchodní domy nemůžou účtovat za své zboží, takže lidé dostávají jídlo zadarmo, a letadla se odmítají vznést. Vypadá to, že nejlepší a největší počítače světa kdosi napadl a George i Annie se budou muset vypravit hlouběji do vesmíru než kdykoli dřív, aby zjistili, co se za tím skrývá.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Universum (ČR)

George and the Unbreakable Code , 2014

Alkestis
21.11.2021 5 z 5

Kupujeme si postupně všechny díly. Naprosto excelentní, doporučuju pro děti i dospělé :)

Páájinka
29.09.2021 5 z 5

Knížka se mi líbila. Nejvíc mě vždycky zajímají pasáže, které vysvětlují různé jevy.

nicolettkaa
26.11.2020 5 z 5

Ke knize jsem se dostala přes synovce, kterému jsem ji půjčila z knihovny. Neodolala jsem a musela jsem nakouknout, abych zjistila, cože to vlastně čte. Nakonec jsem ji přečetla celou a přemýšlím, že si vypůjčím i předešlé díly. Přestože je určena především dětem, pobaví i dospělé. Jako hodně velké plus beru stránky, kde jsou vysvětlené důležité pojmy.

kuky921
08.12.2018 3 z 5

Příběh se velmi pomalu rozjíždí a finále je na posledních padesáti stránkách. Očekávala jsem větší dynamiku.

milena8281
19.10.2018 5 z 5

Tento příběh opět supernapínavý. Tentokrát ovšem také velmi mnoho informací navíc.

parvitas
17.10.2017 5 z 5

Gregorove vypravy do vesmiru (seria) su megaaaaaa! To odporucam urcite, je to mix dobrodruzstva a vedy, kde su odborne veci vysvetlovane dopodrobna pre detskeho citatela na graficky odlisenych stranach. A genialne fotky z vesmiru. Proste lahodka pre 9-11roc. deti. Hlavnmi hrdinmi su dievca a chlapec. Gregorov nerozlustitelny kod bol 4. diel a treba zacat prvym, aj ked diely su v podstate uzavrete pribehy, malinko na seba nadvazuju, ale daju sa pochopit suvislosti aj bez poznania predchadzajucich casti. Tu je to o kolapse pocitatov a elektriny (ale nehladajte v tom dystopiu ako ju pozname z inych knih, je to fakt pre deti), o hackeroch a kvantovom pocitaci a zlom vedcovi.

martin9134
31.08.2016 5 z 5

Příběh opět nezklamal, knížku jsem přečetl za dva dny a stála za to. Asi nejoriginálnější na sérii Jirkova dobrodružství jsou vložené vysvětlivky a poučky, které, abych se přiznal přeskakuji a čtu spíš až po dočtení knihy. :-)

záchrana planety

Autoři knihy

Stephen William Hawking
britská, 1942 - 2018
Lucy Hawking
anglická, 1970

Kniha Jirka a neprolomitelná šifra je v