Dotkla se nás láska

Dotkla se nás láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41338/mid_dotkla-se-nas-laska-7qs-41338.jpg 4 19 3

Jirka a Zdeněk série

< 2. díl

Volné pokračování knížky Krátké dotyky léta. Jirka se Zdeňkem musí řešit nové problémy a starosti. První část příběhu se tentokrát odehrává v Děčíně, na autentických místech, druhá pak opět ve Vranově nad Dyjí.

Zlatinka.Emilly
07.05.2022 3 z 5

První díl jsem nečetla a tento se mi zdál slabší, ale tak to u Stínila prostě je. Jak na houpačce, takže jsem knihu přečetla, jako zatím všechny, co jsem si ve výprodeji knihovny pořídila a i tuto postupuji dál. Myslím si, že knížka je tak útlá, že proč si ji nepřečíst. Jen co mě zarazilo. Když nahlásím krádež auta, které následně objevím o celou republiku dál, tak volám a ruším, není nic jednoduššího. Na to pan spisovatel zapomněl a to mě docela naštvalo. Ta nezodpovědnost mládeže.

Ann98
21.01.2018 4 z 5

Zprvu jsem byla nadšená, že existuje pokračování knihy Krátké dotyky léta. Po dočtení jsem byla docela zklamaná. Druhý díl je oproti prvnímu celkem slabý. Čekala jsem od příběhu víc. Nebudu mít potřebu knihu číst znovu.

Vendulik
25.05.2012 2 z 5

Hodně nudná knížka. Nedoporučuji číst :)