Jídlo s.r.o.

Jídlo s.r.o. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265575/bmid_jidlo-s-r-o-265575.jpg 5 21 21

Velká naučná obrazová kniha autora kuchařských bestsellerů Romana Vaňka pro každého, kdo se chce dozvědět více o tajuplném vzniku potravin krok za krokem. Kniha boří některé mýty a díky moderním technologiím v mobilních telefonech zároveň zdarma zprostředkovává dobrodružnou cestu výroby nejen stovkami barevných fotografií, ale i krátkými filmy!! Školáci tak budou moci během výuky legálně vytáhnout z aktovek své „chytré“ telefony a nechat se filmově přenést do světa výroby. Kniha se tak může stát výbornou učební pomůckou nejen pro malé, ale i velké čtenáře. Každý moderní člověk by měl o koloběhu potravin a jejich výrobě znát co možná nejvíc. A to už od útlého věku.... celý text

jes09
27.07.2023 5 z 5

Poučná kniha z potravinářského cyklu, výroby a zpracování potravin. Celá
kniha Je obohacená videi na YouTube. Za mě velmi povedená kniha.

Doubravka1975
23.09.2021 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná kniha, typu encyklopedie o vzniku potravin krok za krokem

Minarikova443
25.09.2020 5 z 5

Všechna sláva - polní tráva. Krásná kniha.

JancaMia
24.06.2019 5 z 5

jestli máte rádi encyklopedie "už vím proč" a "proč a jak" a "zákulisí velkoměsta" chytne Vás i tato :)

nai.ivka
05.02.2018 5 z 5

krásná knížka "jak se co dělá" pro všechny věkové kategorie

martas006
27.08.2017 5 z 5

Pěkné a zajímavé. Viděla jsem videa na internetu a knížku jsem prostě musela mít a předčila mé očekávání.

Zdeňula
06.01.2017 5 z 5

Super knížka. Plná nádherných, zajímavých a poučných informací jak se vyrábí rohlíky, syrečky atd....moc se mi líbila. Ráda se dívám i na videa Jídlo s.r.o. od p. Vaňka. Chválím za sledování krátkých videí :-). Ještě jsem se s tím nesetkala v žádné knížce.