Jídlo - Domácí vegetariánské vaření

Jídlo - Domácí vegetariánské vaření https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392241/bmid_jidlo-domaci-vegetarianske-vareni-Qx1-392241.jpg 3 4 1

Kuchařka dcery Paula McCartneyho Kuchařka plná jednoduchých a chutných pokrmů, které uspokojí jak vegetariány, tak příznivce živočišných produktů. Mary posbírala staré matčiny recepty, zmodernizovala je a vše doplnila fotografiemi z minulosti i přítomnosti. Nyní vám nabízí nápadité recepty, kterými jistě potěšíte přátele i rodinu. Inspirující a neodolatelná Maryina kuchařka vás nadchne do vaření bez masa. Používá množství zdravých ingrediencí: ovoce, ořechy, chřest, mexické fazole, kokos... Mary vám pomůže s každým jídlem, od snídaně až po nedělní slavnostní oběd. Jídlo je moderní vegetariánskou kuchařkou plnou dobrého jídla, které snadno a rychle připravíte. A je i výbornou fotografkou, jak se budete moci sami přesvědčit.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Omega

madem
27.01.2024 1 z 5

Knížka vypadá nádherně, ty fotky. Chci podle ní hned vařit. Jdu na recepty. Ty by byly skvělé, kdyby byly dobře přeložené.
Jelikož to není první kuchařka z anglicky mluvících zemí, tak jsem již slyšela o samokypřící mouce. Pokud tedy v receptu vidím normální mouku a na obrázku vidím naběhlý nákyp, tak nevím z čeho vyskočil. Pak je tu recept na květákový nákyp a koukám kolik je ho potřeba. V soupisu potravin však žádný není. V popisu však zase je.
Takových chyb je víc. Knížku odkládám, přestávám jí věřit.
Možná se jednou zmůžu na tuto knihu v angličtině a vyhnu se šílenému překladu.
To samé doporučuji i Vám.

Mary McCartney
anglická, 1969