Jezte jako Gilmorky

Jezte jako Gilmorky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379179/mid_jezte-jako-gilmorky-y9H-379179.jpg 4 16 16

Neoficiální kuchařka k seriálu Gilmorova děvčata. Fanoušci si mohou vychutnávat lahodné pokrmy, které tolik chutnaly Lorelai a Rory Gilmorovým. Ať už jste fanouškem seriálu nebo jen dobrého jídla, určitě si přijdete na své. Menu na slavnostní večeři, snídaňové variace, koktejly, zákusky – to vše je součástí této knihy. Těšte se například na: • lososové pusinky • Rizoto • dýňové palačinky • narozeninový dívčí koktejl (,,Rory") a mnoho dalších výborných jídel i drinků! Tuto kuchařku by měla mít v knihovně každá fanynka Gilmorových děvčat!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Omega

Eat Like a Gilmore: The Unofficial Cookbook for Fans of Gilmore Girls , 2016

Steiniglovka
08.12.2019 5 z 5

Povinnost pro bláznivé milovníky Lorelai a Rory :)

Nuny
01.08.2019 5 z 5

Jsem si jistá, že kdybych z této kuchařky vařila měsíc v kuse a vyzkoušela všechny recepty, mám o dvacet kilo víc. Přesně to vystihuje americkou stravu, máslo, sušenky, sladkosti, cukr.
Ale tahle kuchařka nebude o tom, abyste z ní vařili, je prostě pro fanoušky.

gabriela9668
08.01.2019 4 z 5

Nostalgie :)

Tesset
06.01.2019 5 z 5

Super recepty, které jsou občas celkem bláznivé nebo ne úplně běžné tady u nás. Jinak super doplněk k seriálu. Rozhodně pro všechny fanoušky Gilmorových děvčat.

TimetoStyle
02.01.2019 5 z 5

Je to super kuchařka. Sice jsem ještě podle ní nic nepřipravila, ale už jsem v ní listovala. Nejvíc mě zaujal Santa burger, který dostala Lorelai od Luka :-)
Pro fanoušky Gilmorových děvčat můžu jedině doporučit.

kuchařky Gilmorova děvčata

Autorovy knížky