Jedna, dvě - slyšíme

Jedna, dvě - slyšíme https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495262/jedna-dve-slysimeo0Yz39-SPJ-.png 5 2 2

Leporelo učí nejmenší děti pozorně naslouchat, a nakonec i zkoušet vytvářet vlastní slova. Knížečka Jedna, dvě – slyšíme pomáhá rozvíjet sluch dětem ve věku 1–2 roků. Autorka dítěti představuje slova, která zaznamenávají přirozené zvuky. Dítě začne pozorně naslouchat, a nakonec i zkoušet vytvářet vlastní slova. Knížka obsahuje řadu onomatopoických slov, která lze snadno přizpůsobit i pro jiné jazyky. Projekt trojice knížek Jedna dvě – koukáme, Jedna dvě – slyšíme a Jedna dvě – mluvíme byl v Polsku oceněn v prestižní soutěži Institutu knihy.... celý text

Toman.Lucie
22.04.2024 5 z 5

Syn ji miluje už v půl roce. Kromě zvuků si u některých obrázků i zpíváme. Na kominika jsem navlékla "Pec nám spadla", u koníka " Já mám koňe" a tak podobně, ale nejvic miluje pletařky cinky, cink. Za mě super.

essterkaa
03.02.2024 5 z 5

Syn knihu dostal v roce k Vánocům a stala se jeho nejoblíbenější. Po pár přečtení začal napodobovat zvuky z knihy. Krásné ilustrace jsou bonusem.

Kniha Jedna, dvě - slyšíme je v