Je čas jít do hajan! - Sám ve své postýlce

Je čas jít do hajan! - Sám ve své postýlce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391433/mid_je-cas-jit-do-hajan-sam-ve-sve-post-RzR-391433.jpg 3 6 6

Alberto Pellai, lékař a psychoterapeut spolu s Barbarou Tamborini, školní psycholožkou vytvořil publikaci, která pomáhá dětem i rodičům zvládnout nelehký úkol: usínání ratolesti ve vlastní postýlce. Nelze popřít, že zdolání této výzvy není snadné, ale existují metody a triky, díky kterým bude tento krok jednodušší jak pro děti, tak pro rodiče. Je čas jít do hajan – publikace s půvabnými ilustracemi zbaví děti strachu a rodičům ukáže, jak tento nový návyk svým potomkům co nejvíce zpříjemnit a usnadnit.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Omega

È ora del lettino

Alexxxka
25.06.2020 3 z 5

Dostala jsem jako dárek... Ale... Naše malá spí ve své postýlce od narození - takže toto řešit nemusíme přes to všechno je knížka krásně ilustrovaná.

MamaKnihomolka
02.01.2020 5 z 5

Krásně ilustrovaná kniha s příjemným námětem. Krátký příběh o spánku ve vlastní postýlce vložený do jednoduchých veršů. Plus obsahuje "rady" jak se lépe poprat se spaním v postýlce.

Autoři knihy

Alberto Pellai