Suvenýr

Suvenýr https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36180/bmid_rizzoliova-islesova-suvenyr-j3Q-36180.jpg 5 526 108

V zaprášeném sklepním depozitáři bostonského Crispinova muzea leží – snad už dlouhou řadu let – dokonale uchovaná mumie, Madam X. Podle všech známek jde o staroegyptský artefakt, ovšem soudní lékařka Maura Islesová brzy odhalí, že údajně tisíce let staré tělo je ve skutečnosti oběť vraždy z nedávné doby. Poté co je v muzeu odhalena další skrýš s podivně upravenými pozůstatky zabité ženy, začne být Mauře i Jane Rizzoliové z bostonského oddělení vražd jasné, že se po městě volně pohybuje jakýsi šílený a okázale provokující vrah...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Keepsake , 2008

šipek
21.03.2013 5 z 5

Vynikající detektivka , není co vytknout .Již se těším na další knihu od této spisovatelky.Má druhá kniha od této autorky.Nyní jsem si přidal tuto spisovatelku do oblíbených

dagi
15.02.2013 5 z 5

Třetí knížka Tess Gerritsen, kterou jsem přečetla a opět neměla chybu! Skvěle napsáno, čte se jedna báseň :).

evafort
03.10.2012

Další skvělá knížka od Tess Gerrintsen a už se těším na další díl!

studentice
05.09.2012 4 z 5

Autorka opet nezklamala. Ustredni zenska vysetrovaci dvojice si cim dal vic ziskava me sympatie a obdivuju autorcinu znalost ruznych prostredi. V kazde knizce se i neco doveho dozvim:)

Trina1
16.05.2012 5 z 5

Dlouho jsem nečetla knížku, která by mě takhle pohltila. Skvěle napsaná, kdybych mohla číst v jednom kuse, přečetla bych ji za jeden den. Takhle jsem ji četla tři dny :).

Lucy
28.02.2012 5 z 5

opět super-napínavá-autorku doporučuji už jsem četla od ní dvě knihy a obě perfektní.Lucy

vladka2104
26.02.2012 5 z 5

Přečteno za sobotu. Super!!!

XYZ
21.02.2012 5 z 5

Opět perfektní. Tess umí zaujmout a vtáhnout do děje. Opět jsem nedělala nic jiného než četla a četla a četla:-).