Jan Koller - Pohádka o Honzovi

Jan Koller - Pohádka o Honzovi https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338893/bmid_jan-koller-pohadka-o-honzovi-X76-338893.jpg 4 15 3

Biografická kniha s příběhem o jedné z nejvýraznějších postav české fotbalové historie – Jana Kollera. Je to příběh fotbalisty, který vyrostl na vesnickém hřišti,procházel okresními týmy, aby se přes angažmá ve Spartě dostal do zahraničí, kde se stal hvězdou a později i nejlepším střelcem v historii české reprezentace. Také je to příběh vyučeného automechanika, kterému kromě velmi dobrých fyzických dispozic pomohla k hvězdné kariéře určitá porce náhody, kdy několikrát byl ve správnou dobu na správném místě.... celý text

Jack93
29.03.2021 5 z 5

Stručné, ale velmi čtivé ohlédnutí za kariérou historicky nejlepšího fotbalového střelce české i československé reprezentace. Pro každého fanouška povinnost. Nazvdory krátkému rozsahu se z knihy dozvíte spoustu zajímavých faktů.

Kakho-Oto
26.06.2019 4 z 5

Čte se to dobře, pěkně podaná historie fotbalisty Jana Kollera (vydáno rok před definitivním koncem jeho profesionální kariéry). Bohužel, v knize je uvedeno několik zbytečných chyb, co se týče historie české fotbalové reprezentace (např. penaltu na MS 2006 proti nám neproměnil Asamoah Gyan, nikoliv Muntari, Francii jsme porazili až v roce 2003, nikoliv na konci roku 2002, porážka s Řeckem 0:1 v roce 2008 se stala ve zcela neoficiálním zápase.

kilometr
26.03.2013 5 z 5

Výborná kniha,věnovaná kanonýrovi,který se stal pro český tým nepostradatelný.100%.

sportovci fotbalisté fotbal, kopaná

Autorovy knížky