Jak vybírat podhodnocené akcie a vydělat na jejich růstu

Jak vybírat podhodnocené akcie a vydělat na jejich růstu https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85790/jak-vybirat-podhodnocene-akcie-a-vydelat-na-jejich-rustu-85790.jpg 4 3 1

Průvodce Financial Times. Kniha Jak vybírat podhodnocené akcie nabízí soubor rad, v nichž se principy hodnotového a růstového investování snoubí s taktikami nejslavnějších světových investorů. Představí základní pojmy i praktické metody, ověřené slavnými investory – nikové investování podle Petra Lynche, investování do nízkého P/E podle Johna Neffa, moderní analýzu cenných papírů podle Benjamina Grahama a řadu dalších. ... celý text

Literatura světová Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

The Financial Times guide to value investing how to become a disciplined investor , 2002

Prince_of_book
30.01.2021 4 z 5

Velice zajímavá kniha se spoustou zajímavých myšlenek je rozdělená na dvě hlavní části: O Investorech a jejich strategiích, a o samotných analýzách firem a aspektech analýz společností. Je to poměrně složité čtení, které se (minimálně podle mě) nedá číst najednou, ale je třeba si ho vhodně rozdávkovat na části.

Drtivá většina čtenářů podle mě uzná za zajímavé jen určité části knihy, jelikož je například nezajímá jak investuje Lynch, nebo Munger, nicméně všechny tyto informace jsou zajímavé ale poměrně zdlouhavé.

8/10.

Autorovy knížky