Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti

Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121050/jak-v-lidech-vypesto-121050.jpg 5 4 4

Jak pomoci ostatním, aby plně využívali své schopnosti. / „Základní Iinií a zásadním posláním této knihy je, abyste si uvědomili, že to nezvládnete sami. Jestliže opravdu chcete být úspěšným vedoucím, musíte si okolo sebe vychovat další vedou­cí. Musíte vybudovat tým. Musíte najít způsob, jak svou vizi zviditelnit ostatním, aby ji vstřebali a aby k ní přispívali. Vedoucí vidí celkový obraz, ale potřebuje další vedoucí, kteří mu pomohou jeho duchovní představu uskutečnit." (John Maxwell) Vypěstování vůdčích schopností v lidech je způsob, jak v dnešním soutěživém světě dosáh­nout úspěchu, protože v každé organizaci jsou lidé tím opravdu nejcennějším aktivem. Systémy zastarají. Budovy zchátrají. Stroje se o­potřebují. Ale lidé rostou, vyvíjejí se a stávají se výkonnějšími, jestliže mají vedoucího, který je schopen chápat jejich potenciální hodnotu. Kniha Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti dovádí vedení lidí o krok dále, protože vám před­vede, jak poznat a vyškolit potenciální vedoucí a vypěstovat produktivního týmového ducha. Tato kniha navazující na bestseller Rozvíjejte sve vůdčí schopnosti vám pomůže zvýšit týmovou a osobní produktivitu tím, že se naučíte, jak máte pomáhat ostatním, aby dokázali maximál­ně využít svůj potenciál. Protože John Maxwell ví, že podnik nemůže vyrůst bez toho, aniž by rostli vedoucí uvnitř podniku, tak vás v knize Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti nabádá, abyste rozvíjeli své organizace tím, že budete vychovávat své ve­doucí pracovníky. „Když se setkáte s Johnem Maxwellem, netrvá ani šedesát vte­řin, abyste si uvědomili, že dostal boží posvěcení, které z něj dělá vůdčí osobnost. Pokaždé, když Bůh na někoho vloží svou žehnající ruku, ostatní k němu pak vzhlížejí a následují ho. Když se toto žehnání opakuje, je stvořen mentor, čili rádce. Přečtěte si Johnovu novou knihu o výchově vedoucích a dovolte mu, aby vás vedl ve vaší snaze pomoci jiným." (Mike Trout - Viceprezident firmy Focus on The Family / Rodina je středem) „John Maxwell je dar celému Tělu Krista; vyučování, podpora a podněcování tisíců vedoucích. V Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti některá tajemství, která odhalil a která nám mohou pomoci stát se výkonnějšími lidmi ve službě Mistru vůd­ci, Ježíšovi." (Jack W. Hayford - Starší pastor Církve na cestě) „Nikdo koho znám, nemá oduševnělejší, důležitější a užitečnější informace pro vedoucí než John Maxwell." (Olan Hendrix - Poradce managementu, Columbus, Ohio)... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Developing the leaders around you

Kopretina
24.12.2020 5 z 5

Stěžejní kniha pro vedoucí. Dala mi mi moc, musím si ještě mnohé zapsat a naučit. Perfektní!

Hanja
25.04.2018 5 z 5

Vedoucím se člověk nerodí, vedoucím se stává díky zkušenostem. Jedna z nejdůležitějších vlastností vedoucích je umět pracovat s lidmi. John C.Maxwell je v tomhle oboru špička.