Jak na prevíta. Rady pro maminky

Jak na prevíta. Rady pro maminky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28743/jak-na-previta-rady-pro-maminky-28743.jpg 3 14 3

Tak jste si odkroutila svých devět měsíců, prožila stres a přežila porodní bolesti a vaše krásné dítě je na světě: jistě je to doba zaslouženého odpočinku… ale ve chvíli, kdy už jste vymačkaná jak citron, vás čeká říhání, ječení a záchvaty vzteku – a to mluvíme jen o vašem partnerovi!Tahle šikovná ilustrovaná knížečka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných tipů, jak zvládnout svoji rozrůstající se rodinu – a jak se přizpůsobit novému životu. Chybět by vám rozhodně neměly ani Rady pro tatínky a Rady pro babičky a dědečky. ... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Argo

Baby tips for mums

haWranka
23.01.2022 3 z 5

Je to sranda, taková úsměvná jednohubka. Něco mě minulo, u něčeho jsem dostala záchvat smíchu.

oladnb
01.12.2017 2 z 5

Stejny komentar jako u babicek a dedu. Humor mam rada, ale tohle k nemu ma pomerne daleko, prijde mi to lacine.. Ale knizticka je tak kratka, ze vam na ni staci asi 10 minut :)

Poutnice
09.10.2013 4 z 5

Až budete na pokraji sil a uvidíte nápis "zde si mohou matky odložit", ať vás to ani nenapadne!
Tohle si říkám poměrně často :) Dostala jsem knížečku jako dárek v těhotenství a občas zalistuju, abych se pobavila.