Jak na plevel bez chemie

Jak na plevel bez chemie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120049/bmid_jak-na-plevel-bez-chemie-csP-120049.jpg 3 7 2

Jak zbavit zahradu plevele přirozenými metodami a bez herbicidů. Barevná příručka ze série BIOzahrada. Zahrada bez plevele, to je jistě sen každého zahradníka. Plevel je noční můrou všech pěstitelů a zahrádkářů. Stále více však přibývá těch, kteří kvůli tomu nehodlají zamořovat svět chemií a sahají raději k prostředkům, jež jsou k přírodě šetrnější. O tom, že mohou být stejně účinné, vás přesvědčí tahle knížka z nové zahradnické BIO série. Kromě toho se naučíte konkrétním metodám a postupům práce, dovíte se, co na které druhy plevele platí, a získáte pár zajímavých tipů, které vám pomohou vykázat nepříjemné rostlinné vetřelce za hranice své zahradní říše.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Metafora

Weeding without chemicals

efka.saf
04.05.2019 3 z 5

Tahle kniha mě nijak výrazně neoslovila a vlastně ani nevim proč. ...i když asi tuším. Ačkoliv se v knize popisují ekologické způsoby likvidace plevele, mnohdy jsem s řadou metod měla docela problém a i řada jiných názorů se někdy dostávala do křížku s mým vnitřním přesvědčením. Jsem velmi ovlivněna knihou Kompletní návod k vytvoření ekozahrady, se kterou vnitřně souzním a představa, že půjdu na plevel s plamenometem a nedejbože nedopatřením upálím jednu z těch růžových klenotů, co mi v půdě pomáhají zahradničit, se mi enormně příčí. Na druhou stranu, několik myšlenek a z toho pramenící rady mě oslovily, takže úplně bez účinků kniha nezůstala. Ale nemyslím, že bych měla do budoucna potřebu se k ní vracet.

Greenfingers
06.03.2019 5 z 5

Autor popisuje jak se metodou postupných kroků zbavit plevele, t.j. bylin, které rostou tam, kde nám překážejí. Samozřejmě, bez použití chemie. Mám vyzkoušeno a funguje to.

Bob Flowerdew
britská, 1953
2004  70%Velká kniha zeleniny, bylin a ovoce
2012  93%Nepřítel nebo spojenec?
2011  74%Kompost
2011  60%Jak na plevel bez chemie
2012  72%Jak na choroby a škůdce ekologicky

Kniha Jak na plevel bez chemie je v