Jak na kluky? Vše o lásce

Jak na kluky? Vše o lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91880/bmid_jak-na-kluky-vse-o-lasce-FfC-91880.jpg 2 13 4

Máš pocit, že jsou kluci bytosti z jiné planety? Je úplně jedno, jestli jde o nepříjemné spolužáky, temperamentní fotbalisty nebo toho sladkého modela z vedlejšího vchodu – kluci prostě fungují jinak! A někdy je opravdu těžké jim porozumět… Proč jim musí holky pořád nadbíhat? Na jaké holky kluci letí? A proč nikdy, zdůrazňuji NIKDY, nevolají? V ruce držíš superpropracovaný manuál na kluky, který ti prozradí všechno, co holky chtějí odjakživa o klucích vědět. Navíc se naučíš skvělé triky, jak balit… A žádný kluk už tvému šarmu neodolá…... celý text

Literatura naučná Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Traumtyp oder Ekelpaket , 2008

DolaLanka
09.05.2017

Tato kniha je prostě super. Se spolužačkami, prostě super počtení. Když jsme tuto knihu četli, tak mi bylo asi 13 let. ;) Zvídavým holkám doporučuji.

minusha97
23.02.2017 odpad!

Táto kniha by sa mala rozhodnúť na akú cieľovú skupinu vlastne útočí. Tento žáner literatúry je pomerne špecifický pre dievčatá vo veku 9 až 11 rokov, lebo staršie čitateľky takouto knihou ako príliš detinskou pohŕdnu. V tom prípade by sa ale ma obsah nejakým spôsobom približovať k cieľovke, kde hovoríme o prvej láske a nie neustále o sexe. som klamaná a znechutená. V živote by som toto dieťaťu do rúk nedala. Čo takto naučiť dievčatá, že majú byť samé sebou a postaviť sa za seba, než ich učiť ako zbaliť chalana, ale keď príde do tuhého, tak treba povedať nie a odkráčať ako taká primadona?

Karolína18
27.09.2015 3 z 5

Ačkoli se mnohým starším tato kniha už nelíbí, faktem zůstává, že pro dívky přicházející do puberty může být velkým přínosem. Pokud si mladá slečna nemá s kým o podobných problémech nebo otázkách popovídat, nachází zde alespoň možnost, něco se dozvědět.

sarekaslukova
22.11.2011 odpad!

No tato knížka se mi nelíbila.Čekala jsem od ni víc proto mě tak sklamala.

první láska kluci rady, tipy, nápady

Sylvia Schneider
rakouská, 1952 - 2014