Jak lépe Kreslit - Kurz pro výtvarníky / Advanced drawing skills

Autor: Barrington Barber

Jak lépe Kreslit - Kurz pro výtvarníky

V tomto volném pokračování velmi úspěšné knihy Základy kresleni Barrington Barber provádí začínající umělce dalšími kroky na cestě ke zdokonalení jejich schopností a dovedností. Pokud se po této cestě toužíte pustit spolu s ním, pak zjistíte, že čím víc- budete kreslit, tím víc vizuálních objevů učiníte, a tím komplikovanější kresby budete schopni vytvořit. V knize Jak lépe kreslit vám autor předvede, jak nalézt řešení situací, které s sebou nese používání složitějších technik, naučí vás lepší výtvarné všímavosti, která je potřeba při podrobnějším studiu předmětu kresby, a zároveň dodá odvahu dále rozvíjet vnímání vizuálního světa. Tím vám umožní vyjádřit nálady a myšlenky vlastní prací a dobře si zapamatovat nabyté znalosti pro budoucí díla. Jakmile vstřebáte umělecké přístupy a techniky, které zde autor představil, zjistíte, že se vaše chápání a hodnocení okolního světa rozšířilo natolik, že odhalujete stále nové možnosti kresby. Obsahuje přes 370 ilustrací. méně textu

http://img.databazeknih.cz/images_books/64_/64173/jak-lepe-kreslit-kurz-pro-vytvarniky-64173.jpg 51
Žánr:Naučná literatura - Hobby
Rok vydání: 2006 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.

Sisi1107.12.2013

Úžasná příručka! Ukazuje vám základní znaky kreslení a učí vás malovat podle nich. Také rozšíří váš rozhled a naučí vás vnímat malovaný objekt nebo prostor, všímat si detailů a všímat si reálné vzdálenosti a vztahů mezi věcmi. Mě osobně tyto knihy velmi pomohly. Ráda maluji a díky těmto příručkám jsem se to naučila lépe, dokážu vnímat prostor a rozšířila se mi představivost. Mohu jedině doporučit všem, kteří chtějí malovat lépe nebo je zajímají principy malby.