Jak chutná masala

Jak chutná masala https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160176/jak-chutna-masala-160176.jpg 4 45 45

Poutavý příběh o tom, jaké to je vyměnit máminu bábovku a svíčkovou za indické puri bhaji, ale i o tom, co všechno s sebou může přinést začátek „nového života“ v Indii. O cestě za životním štěstím mladé Slovenky, která se rozhodla, že se z Indie již domů nevrátí. Nadchněte se pro indické trhy se zeleninou a kořením a přidejte naan, matar nebo dahi do svého jídelníčku.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Motto

Ako chutí masala , 2013

MoonR
08.08.2023 3 z 5

Veľmi príjemná pohodová záležitosť.. a tie receptyyyyy. Som nadšená! Určite vyskúšam aspoň polovicu! ..a hneď zajtra začnem mangovým lassi! :) :D

RomanaK
05.01.2018 3 z 5

Milujeme indickou kuchyni. Proto jsem si knihu vybrala. Take byl zajimavy pohled na zivot v Indii, ale kniha se mi necetla lehko.

Pawlisman
07.12.2017 3 z 5

Čtivá knížka pro ženy bez větších aspirací, za mě spokojenost. Koupil jsem především kvůli receptům, navíc jsem dostal ochutnávku ze života Indů.

Mikik
20.06.2016 4 z 5

Kniha super, četlo se dobře a recepty se vždycky hodí, zvlášť pokud máte rádi indickou kuchyni a chcete si něco připravit i doma. Ale co na knihách nemám ráda, jsou věci typu: Poprvé když její rodiče přijeli do Indie měla dcerka půl roku, byli tam dva měsíce, poté, jeli do Bombaje, když bylo dcerce půl roku a taky tam nějakou dobu pobyli a poté když bylo dcerce, ano opět půl roku, odjela s ní poprvé na Slovensko, kde byli zase pár měsíců. Nevím, ale půl roku bylo dcerce opravdu velmi dlouho :-D.

anibeni
08.06.2016 3 z 5

Kniha byla docela dobrá oddechovka, taková nenáročná... Pro vášnivé kuchaře určitě i velmi přínosná... Mně spíš zajímalo, jak se proboha může někdo na základě dopisování přes net provdat až do Indie.. A popravdě, nechápu to ani po přečtení téhle knížky..

monika6772
22.01.2016 4 z 5

Líbila se mi a určitě nějaký recept vyzkoušim.

AndreaP.
14.02.2015 4 z 5

Zajímavá kombinace povídání o tom, jak se mladá slovenská dívka rozhodla žít v Indii, proložené postřehy, popisem krajiny a hlavně skvělými recepty. Kniha jako taková je oddechovka, kdo má navíc zájem o cizí kuchyně, najde zde spoustu inspirace.

Vivienca
02.09.2014 5 z 5

Výborné indické recepty. Zajímavé vyprávění Slovenky, která se provdala do Indie a seznamuje se s tamní kulturou, zvyky, mentalitou...

J.books
22.08.2014 5 z 5

Pěkná kuchařka a celkově příběh o ženě která z čech šla za láskou do indie

Jossie
16.04.2014 2 z 5

Jako kuchařka dobré, ale jako životopis je to dost slabé čtení. Nicméně indickou kuchyni miluju, tak jsem byla ráda, že tam nebyly obrázky, protože by mi asi tekly v jednom kuse sliny.

PetikH2O
26.03.2014 3 z 5

Jo, líbilo se. Mám ráda cestopisy, ale mohlo tam být více zážitků a receptů méně. PS: Kari nesnáším, takže skoro při každém receptu jsem dělala xichty! :D

wannabe
10.12.2013 1 z 5

Krátký stručný cestopis napůl s kuchařkou. Přestože mám cizí kraje velmi ráda, tohle mě moc nezaujalo :-)

valentýna
16.09.2013

Oddechové čtení s vloženými indickými recepty, které mě však jejich výběrem nenadchly.

mgraja
05.09.2013

príjemné čítanie, mala som pocit, že si čítam maily od kámošky z Indie :) Díky !!!

Autorovy knížky

Michaela Samant