Jak chovat ženu - Román jen pro muže!

Jak chovat ženu - Román jen pro muže! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322739/bmid_jak-chovat-zenu-xbj-322739.jpg 3 8 2

Téměř kriminální kniha napsaná bývalým mistrem republiky v rally a mladou překladatelkou je zasazena do reálného světa italsko-českých obchodníků s automobily, v němž jde nejen o peníze, ale i o život, a její děj rámuje 33 nezřídka chlapsky drsných a cynických, ale často až mrazivě pravdivých úvah o ženách, s nimiž se ke svému synovi obrací úspěšný a bohatý otec, který se právě stal ne vlastní vinou figurkou ve složité partii dvou italských rodinných klanů. Napínavý příběh, v němž hraje nemalou roli i prostředí slavné Mastroianniho vily „La Prora“ v Castiglioncello, je plný nejen vtipných a přesných citátů a rad, týkajících se „lepší polovičky lidstva“, ale i zásadních věcí mužského života, k nimž řadí autor především umění přijímat prohry a dosahovat tvrdou prací zisku, vnitřní svobodu, osobní čest, a hlavně smysl pro fér hru. Kniha, v níž mnohý muž najde nejen sama sebe, ale i charakteristické obrazy žen, které prošly jeho životem.... celý text

jokozuna
08.10.2020 5 z 5

Překvapilo a velmi pobavilo. Kultivovaným jazykem zábavně s láskou výstiženo to hadí plémě

Martin_Happy
16.12.2016 3 z 5

Tak nějak jsem doufal, že díl bude trochu víc uzavřen. Pasáže o současném dění dobré a čtivé. Pasáže dopisu trochu slabší a pomalejší, Celkově knížka dobrá a za svou cenu příjemná oddychovka na dva večery.

Autoři knihy

Petr Poulík