Jak chovat puberťáka

Jak chovat puberťáka https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46331/jak-chovat-pubertaka-46331.jpg 3 13 13

Povzbuzující manuál pro rodiče, kteří sdílejí společnou domácnost s puberťákem a chtějí zůstat při smyslech a naživu.

berry1009
14.06.2022 3 z 5

Autorka se snaží být svérázně vtipná, bohužel se jí to příliš nedaří. A říkám si, jak může vůbec existovat takhle "vychované" dítko. Neříkám, že moje puberta nebyla těžká, ale tohle je opravdu EP...

Květinka008
09.07.2020 2 z 5

Spíš "Jak chovat nevychovaného spratka". A chtělo by se mi (uvědomuji si, že stereotypně) dodat "amerického". Protože takové dítě snad normální český rodič doma nemá. Zatím. Minimálně ne z mé generace, ani té mladší. A pokud ano... Takováhle kniha mu opravdu nepomůže k ničemu, ani k pobavení. Vtipnosti by přidalo, kdyby nebyla tak rozvleklá, s opakujícími se tématy, a pozitivně hodnotím snad jen slovníček v závěru, který mi připomněl mé mládí. Knížka vyšla v roce 2003, když mi bylo plus minus dvacet... Teď už je těžce oldskůlová :-D

JulianaH.
28.05.2019 2 z 5

Četla jsem jako patnáctiletý puberťák a z „nějakého“ důvodu mi to nijak vtipné nepřipadalo.

Dáda4
16.07.2014 4 z 5

Super kniha pro rodiče, kteří mají potomky v období puberty a zdá se jim občas, že se děcko chová "zvláštně". Díky knize zjistíte, že v tom nejste sami a některé popisované situace jak kdyby byly opsány z Vaší rodiny.

Helena Lacková
07.07.2014

Kniha mě velmi pobavila. Pubeťák jepopisován jako chovný druch - zvířátko.
V mnoha situacích jsem poznávala sama sebe a děkuji rodičům, že to se mnou vydrželi