Já, špion

Já, špion https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369142/bmid_ja-spion-wuT-369142.jpg 3 25 7

Je nikdo a oči má všude. Zatímco vy spíte, on loví ve stínech. Strhující zpověď důstojníka britské MI5! Je to válka. Válka, kterou nevidíte a kde bojištěm jsou ulice evropských měst. Nebezpečí je všudypřítomné, na jeden provedený útok připadají desítky zmařených. Bitvy s terorismem svádějí bezpečnostní služby, mezi nimi i britská MI5. Tom Marcus je její elitní operátor. Pracuje v utajení v terénu, infiltruje nepřátelské organizace a loví teroristy. Díky jeho jedinečnému příběhu se seznámíte nejen se „všední“ pracovní náplní speciálního agenta, ale nahlédnete přímo do kuchyně legendární britské kontrarozvědky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , CPress

Soldier Spy , 2016

tess.de.veles
30.12.2022 2 z 5

Docetla jsem do poloviny, a pak me to prestalo bavit...Mozna je to tim, ze jsem zenska....mozna ne :-)

CharlesWard
06.06.2020 odpad!

Nuda o rádoby agentovi, která se někde v polovině stává ještě nudnější!

Analady
13.01.2020 2 z 5

Kniha vypadala lákavě, obálka se taky povedla. Nenechala jsem se odradit nízkým hodnocením a věřila jsem, že bude dobrá. Nemůžu říct, že by byla vyloženě špatná, ale rozhodně mě nijak nenadchla. Čekala jsem od ní něco jiného. Ačkoliv díky ní nahlédneme do života tajných agentů, nemělo to vůbec žádnou šťávu. Zdlouhavě a nezáživně popisované akce mě nebavily. Ani sám agent mi nepřišel jako kdoví jaký sympaťák. Škoda.

jprst
15.10.2019 1 z 5

Tak jsem se zase jednou nechal nalákat, výsledkem bylo celkem nudné čtení bez většího překvapení. Prostě z mé strany tentokrát špatná volba.

1amu
10.10.2019 1 z 5

Daily Telegraph sice anoncuje, že jde o výbušnou a strhující zpověď příslušníka britské MI5 . Tak nevím, překlad byl v pořádku, nic výbušného a natož strhujícího jsem nepřečetl. Připadal jsem si jako při vyprávění pánů Šimka a Grossmana o profesorovi jménem Zelí, který vykládá dětem něco hezkého o ježkovi. Ale to byla alespoň legrace.

Iki1
30.06.2018 3 z 5

Nejedná se o v pravém slova smyslu o thriller, spíše je zde otevřeně popsáno množství situací, kterým musí MI5 věnovat pozornost, aby ochránila britské spoluobčany. Člověk si ani neuvědomí, co vše nás díky vyhrocenému islamismu může potkat, a jak moc je snadné cokoliv z toho zorganizovat.

el-zbych
21.06.2018 1 z 5

Kniha nebyla ničím napinavá. Měl jsem problem ji od poloviny dočíst.

napětí terorismus špionáž britská MI5

Tom Marcus