Islandem po jedné stopě

Islandem po jedné stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193886/islandem-po-jedne-stope-193886.jpg 3 7 7

Zajímavý cestopis o cestování bicyklem po severském ostrově. Deníkový záznam o cyklistické cestě dvou mladých lidí drsnou a nenapodobitelnou přírodou severského Islandu. Dvojice mladých lidí se vydala na kole a zcela individuálně - "na vlastní pěst" - poznat asi nejizolovanější a nejvzdálenější výspu evropského kontinentu - ostrov gejzírů a sopek, větrný Island. Kniha představuje jejich mnohdy velmi dramatické zážitky den po dni deníkovou formou. Doplněno několikastránkovou fotografickou přílohou.... celý text

NikNik
04.08.2019 2 z 5

tipy na konci knihy, někomu se mohou hodit

Varuna
18.02.2019

Jako cestopis nic moc, ale má pěkné fotky a aspoň vím že až jednou pojedu na Island (už se těším) tak rozhodně ne na kole :)

kilometr
11.07.2017 3 z 5

Je to cestopisný,místy vtipný.Kniha mě sice nerozhoupala k tomu,abych se na Island vypravil,ale fotky uvnitř knihy stojí rozhodně za kouknutí.

MOu598
09.05.2017 3 z 5

Četla jsem v listopadu 2006. Dle mých poznámek:
Útlá knížka s hezkými barevnými foto. Lehce se přečte, dá základní informaci o Islandu.
Není to průvodce, spíš je to o tom, jak se dařilo dvěma dobrodruhům na kole na Islandu.

cestování

2001  60%Islandem po jedné stopě